• Jak zrobić fanpage na facebooku?

   1. W celu założenia fanpage musisz zalogować się do swojego konta na Facebooku. Po zalogowaniu w prawym górnym roku wybierasz - UTWÓRZ STRONĘ
  2. Po wybraniu UTWÓRZ STRONĘ pojawi ci się możliwość wybrania jakiej tematyki ma dotyczyć twój fanpage. Jeśli zakładasz fanpage dla swojej strony internetowej, wybierasz kategorię: MARKA LUB PRODUKT.  3. Kolejnym krokiem jest wybranie kategorii - STRONA INTERNETOWA oraz wpisanie NAZWY MARKI LUB PRODUKTU, jeśli to zrobisz klikasz ROZPOCZNIJ.

  4. Ostatnim etapem jest skonfigurowanie i uzupełnienie informacji o swoim fanpage.

  - dodajesz opis do podstawowych informacji dotyczących strony
  - podajesz link do swojej strony
  - wybierasz niepowtarzalny adres na FB
  - dodajesz zdjęcie profilowe
  Jeśli czegoś nie chcesz od razu, dajesz pomiń i uzupełnisz informację później. Na koniec klikasz ZAPISZ INFORMACJE i twój fanpage jest gotowy. Teraz musisz go jeszcze zamieścić na swoim blogu jeśli nie wiesz jak to zrobić kliknij w ten artykuł.


 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .