• Rocket - Blogger Szablon  Autor:
  soratemplates.com  Opis:  Rocket to szablon na Blogspot z trzema kolumnami. Szablon ten to dobre rozwiązanie na blogi personalne, blog z nowościami, magazyn. Jest to bardzo uniwersalny szablon Blogspot wykonany w nowoczesnym stylu, posiadający gotowe przyciski społeczne, czysty design, gotowe miejsce na reklamy, duży slider u góry.

  Dużą zaletą szablonu jest również jego responsywność, szybkie ładowanie i przyjazność dla przeglądarek. Szablon Blogspot w 100% darmowy, wystarczy tylko pobrać. 

  Kolorystyka szablonu jest jasna z odcieniami czerwieni. Kolory: szary, biały, czarny, czerwony, Idealny szablon na blogi personalne, magazyny czy stronę z aktualnościami ze świata.


 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .