• Timeline - Blogger Szablon

  Timeline - Blogger Szablon
  Autor:
  templateism.com  Opis:  Timeline to dwukolumnowy szablon Blogspot inspirowany osią czasu na Facebooku. Posty są wyświetlane w dwóch kolumnach. Kolorystyka szablonu jest biało - niebieska, jednak można w bardzo prosty sposób dostosować kolorystkę szablonu do własnych potrzeb. Posty są wyświetlane wg. daty dodania i wyglądają podobnie do osi czasu na Facebooku. Szablon Blogspot jest zoptymalizowany pod kątem SEO. Szablon ma trzy kolumny w stopce.

  Timeline to idealny szablon na blogi i strony związane z rozrywką, gadżetami czy technologią. Strona nadaje się również na magazyn blog personalny lub portfolio. Szablon Blogspot 100% darmowy.


  Zobacz też: 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności strony - część 2

 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .