Jak dodać muzykę na bloga?

                                                                                    W tym poradniku przedstawię ci krok po kroku jak dodać muzykę na swojego bloga. 
1. Wchodzisz na stronę scmplayer.net i wybierasz pasek który będzie ci się wyświetlał na blogu. 2. W EDIT PLAYLIST w miejscu SONG TITLE wpisujesz tytuł piosenki a w SONG URL wstawiasz link.


3. W CONFIGURE SETTING ustawiasz sobie głośność, położenie paska odtwarzające muzykę, automatyczne odtwarzanie, losowe puszczanie muzyki. Kiedy to zrobisz wciskasz DONE

4. Gotowy kod HTML kopiujesz.


5. Skopiowany kod HTML wklejasz na swoim blogu. W tym celu wybierasz UKŁAD - DODAJ GADŻET - HTML/JavaScript i tam wklejasz gotowy kod po czym zapisujesz zmiany.

4 komentarze :

 1. Odpowiedzi
  1. Polecamy się na przyszłość! Warto polubić nasz fanpage na FB i być na bieżąco, co jakiś czas wrzucamy nowe poradniki, szablony na bloga oraz ciekawe artykuły ;-)

   Usuń
 2. A co byście poradzili w sytuacji gdy chciałabym wstawiać własne nagrania z dysku komputera? Marzy mi się danie moim czytelnikom możliwość odsłuchania (a nie tylko czytania) wpisu blogowego? Czy jest taka możliwość, by taki dźwięk został zapisany gdzieś na bloggerze, tak jak jest ze zdjęciami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najprościej będzie jak wrzucisz film na YouTube a potem wstawisz nagranie na swojego bloga. Ew. masz możliwość w poście dodania filmu wideo.

   Usuń

Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes