• 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności strony


  Przeglądając internet w poszukiwaniu pomocy skąd pozyskać źródło ruchu na swojej
  stronie, tak naprawdę wpisów jest mnóstwo, jednak mi brakowało konkretnych przykładów. Sama porada typu "komentuj blogi innych", jest dla mnie mało pomocna. Dlatego w tym artykule strona templates4free.pl daje wam 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności swojej strony.


  Wtyczka ComentLuv

  Instalując na swojej stronie wtyczkę ComentLuv możesz w znaczący sposób zwiększyć oglądalność swojej witryny. Czytelnik wchodzący na twoją stronę będzie znacznie chętniej komentował twoje wpisy, gdyż będzie zostawiał on link w komentarzu do swojej strony z aktualnym postem który dodał. Po za tym w internecie są zrobione listy stron z wtyczką ComentLuv, dodając swoją stronę do takich list, inni autorzy stron będą odwiedzać twoją stronę by pozostawić komentarz wraz z linkiem. Jeśli chcesz zainstalować taką wtyczkę na swoim blogu kliknij w link: Jak zainstalować wtyczkę CommentLuv na Blogspot

  Wykop.pl

  Na wykopie gromadzone są najciekawsze newsy, artykuły, linki. Wrzucając tam swój nowy artykuł dużo czytelników zajrzy na twój post by go ocenić. O treści serwisu decydują jego użytkownicy. Jest to źródło dużego ale też bardzo mało wartościowego ruchu, ze względu na to, że ludzie "czytający" tam artykuły, wcale tego nie robią zbyt dokładnie. Na każde „znalezisko” użytkownicy oddają dodatnie lub ujemne głosy tak zwane wykopy i zakopy. 

  Zobacz też: Jak zacząć zarabiać na swojej stronie?

  Kupon Adkontekst

  Sieć reklamy kontekstowo - behawioralnej Adkontekst oferuje 100 zł dla nowych osób chcących wypróbować możliwość reklamy u nich. Jest to sposób na darmową promocje swojej strony. 

  Przeczytamwszystkich.pl

  Rejestrując się na tej stronie masz możliwość wykorzystania darmowych punktów które dostajesz na wypróbowanie, nie jest to może coś znaczącego ale zawsze są to jakieś nowe wejścia na stronę.

  Komentuj inne blogi

  Tak jak i pod moim artykułem tak i na innych blogach czy stronach masz możliwość skorzystania z dodania komentarza ze swoim linkiem, dodając taki komentarz masz pozostawiony link z którego zawsze może zajrzeć na twoją stronę pewna grupa czytelników. Warto komentować podobnie tematycznie strony i zwrócić uwagę na sposób pisania komentarza, który powinien wyglądać naturalnie i zachęcać do odwiedzenia strony.

  Jeśli potrzebujesz więcej skutecznych sposobów na zwiększenie ruchu na swojej witrynie lub blogu, zajrzyj do części drugiej artykułu - 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności swojej strony - część 2
 • 18 komentarzy:

  1. Bardzo przydatny wpis, zwlaszcza dla takiej nowicjuszki jak ja:)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dziękujemy Alicjo, życzymy coraz większych sukcesów w blogowaniu!

    Usuń
  2. Nigdy nie słyszałam o tej wtyczce ComentLuv.
   Może być ciekawa.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli masz bloga zrobionego w Wordpress obowiązkowo powinieneś ją zastosować, potem możesz swój blog dodać do list stron z wtyczką ComentLuv które są tworzone i co chwilę aktualizowane w internecie. Zawsze to nowe wejścia, i szansa na nowych czytelników.

    Usuń
  3. Brakuje tu jeszcze jednego punktu. Dodawanie bloga do katalogów tematycznych. Mi to generuje ładny ruch. Plus można poszukać grup tematycznych na google+ lub facebooku gdzie można promować swój blog.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak najbardziej, katalogowanie jest bardzo istotne, może nie ma o tyle wpływu na wejścia z stamtąd co na pewno wpływa na naszą pozycję w wyszukiwarce Google oraz na PR.

    Usuń
  4. Wtyczka ComentLuv wydaje się być dobrym pomysłem. Może w przyszłości skorzystam. Zacznę jednak od ostatniego sposobu i zapraszam do siebie

   http://thebeautyofsportsemotions.blogspot.com/

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Przy zostawianiu swojego linku do bloga, warto pamiętać o ukryciu go, wygląda to bardziej naturalnie, estetycznie i niewątpliwie zachęca do odwiedzin, przykładowo:
    Jak zrobić ukryty link pod słowem i obrazkiem

    Usuń
  5. Ciekawie napisane ;>
   Na pewno mi pomoże, osobie która dopiero zaczyna swoją przygodę z blogowaniem . Dziękuje
   flarri.blogspot.com

   OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo przydatny post :)
   http://frazeologizmastrall.blogspot.com/

   OdpowiedzUsuń
  7. Bardzo przydatne :D
   Zapraszam do mnie: michalpor.blogspot.com

   OdpowiedzUsuń
  8. Super, zaczynam ruszać:)
   http://mylovelyobsessio.blogspot.com/

   OdpowiedzUsuń
  9. Bardzo ciekawy i przydatny post :) www.mojakosmetykarnia.blogspot.com

   OdpowiedzUsuń
  10. http://marziii.blogspot.com/
   w takim razie zapraszam do siebie :D

   OdpowiedzUsuń
  11. Na pewno coś wypróbuję :)

   http://dark-secrets-harry-styles-ff.blogspot.com/?m=1

   OdpowiedzUsuń
  12. Dobre porady! Czas zacząć je wykorzystywać w praktyce :)

   Zapraszam do mnie https://nauczmysieangielskiego.wordpress.com

   OdpowiedzUsuń
  13. Świetne porady! Na pewno skorzystam – przyda się :)

   http://zarzekazapomnienia.blogspot.com/

   OdpowiedzUsuń
  14. https://www.blogger.com/template-editor.g?blogID=132694432600667559
   Masz problem i szukasz pomocy! NAPISZ DO MNIE!

   OdpowiedzUsuń

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .