Top 10 szablonów na Wordpress

Top 10 Darmowe Szablony na Wordpress
W sieci można znaleźć na prawdę piękne i oryginalne darmowe szablony Wordpress idealnye do tworzenia unikatowych blogów oraz kreatywnych stron. Społeczność blogowiczów oraz projektantów stron internetowych jest ogromna i cały czas wzrasta. To powoduje że zapotrzebowanie na niepowtarzalne szablony Wordpress, łączące kreatywność, jakość oraz funkcjonalność cały czas zwiększa się. W internecie można znaleźć mnóstwo płatnych szablonów, jednak dla początkujących oraz ludzi którzy nie chcą inwestować dużych pieniędzy w hosting oraz domenę, darmowe szablony Wordpress to świetne rozwiązanie. Zespół Templates4free.pl przygotował specjalnie dla ciebie zestawienie w którym znajdziesz piękne, unikatowe  szablony Wordpress. Oto Top 10 szablonów Wordpress.

Mało? Interesują ci inne szablony Wordpress? zajrzyj też tu:
Pytheas

Autor: wpexplorer.com

Pytheas - Top 10 Darmowe Szablony na Wordpress
Opis: Pytheas to świetne rozwiązanie dla witryn związanych z biznesem oraz prowadzeniem działalności gospodarczej. Zbudowany bez bałaganu i przy minimalnym projektowaniu. W pełni responsywny szablon przystosowuje twoją witrynę do urządzeń mobilnych. Szablon ten to świetne rozwiązanie zarówno dla małych stron internetowych lub jako rozrusznik na bardziej skomplikowaną działalność.Zobacz też: Top 6 Pięknych, Darmowych Szablonów E-Commerce na WordPress które pozwolą ci stworzyć własny biznes online!


Dazzling
Autor: wordpress.org

Dazzling - Top 10 Darmowe Szablony na Wordpress
Opis: Dazzling to minimalistyczny, przejrzysty w 100% responsywny szablon WordPress . Super szablon na blogi oraz strony e-commerce.  Tematu tego możesz użyć na strony o podróżach,pracy,  portofolio, fotografii, naturze, zdrowiu, blogi personalne, e-commerce. 


Zobacz też: Radar - szablon Wordpress wykonany w niezwykle nowoczesnym stylu
Hemingway
Autor: wordpress.orgHemingway - Top 10 Darmowe Szablony na Wordpress


Opis: Hemingway bardzo przejrzysty, piękny, w pełni responsywny temat na Wordpress dla blogowiczów chcących stworzyć kreatywny blog peresonalny. Szablon posiada dwie kolumny z prawym paskiem bocznym oraz górne menu.
Zobacz też: Top 10 Szablonów Premium o Podróżowaniu na WordPress
Sunrise
Autor: www.s5themes.com


Sunrise - Top 10 Darmowe Szablony na Wordpress
Opis: Sunrise to w 100% darmowy, w pełni responsywny szablon na platformę Wordpress dla wszystkich restauratorów, pubów oraz ludzi którzy prowadzą jakąś działalność związaną z gastronomią. Szablon posiada górne menu, trzy kolumny oraz cztery kolumny w stopce szablonu. Wykonany w ciemnej kolorystyce czerni, szarości oraz pomarańczy.

Socute
Autor: yithemes.com


Socute - Top 10 Darmowe Szablony na Wordpress 

Opis: Socute to nowy, minimalistyczny, w pełni responsywny motyw na Wordpress dla stron e-commerce.
Photopia
Autor: themecobra.com


Photopia - 22 Darmowe Szablony na Wordpress Opis: Photopia niezwykle inspirujący szablon na Wordpress. Motyw ten to marzenie dla fotografów! Idealny dla galerii, osobistych blogów czy nawet portali do wielkiego przeglądu obrazów. 


Zobacz też: Amadeus - responsywny, świetny na urządzenia mobilne szablon Wordpress na blogi personalne
Zenith
Autor: fabthemes.com
Zenith - Top 10 Darmowe Szablony na Wordpress 

Opis: Zenith, to idealne rozwiązanie dla wszystkich szczęśliwych par które planują wielkie wydarzenie jakim jest Ślub. Zenith to darmowy, premium szablon na Wordpress w 100% responsywny. Szablon posiada licznik który odlicza czas dla pary biorącej już wkrótce swój wymarzony ślub :-)
Sixteen


Autor: wordpress.org


Sixteen - Top 10 Darmowe Szablony na Wordpress

Opis: Sixteen Responsive to artystyczny, w pełni elastyczny oraz w 100% darmowy szablon Wordpress, pasujący do tematyki większości blogów.


Zobacz też: 6 Responsywnych Szablonów Wordpress o Grach
Heavenly
Autor: wordpress.org


Heavenly - Top 10 Darmowe Szablony na Wordpress

Opis: Heavenly to darmowy szablonik Wordpress. Szablon jest responsywny, wysoce konfigurowalny i przyjazny dla SEO.
Radclife
Autor: wordpress.org

Radcliffe - Top 10 Darmowe Szablony na Wordpress

Opis: Radcliffe, perfekcyjny szablon dla Blogowiczów, którzy chcą by ich treść znajdowała się w centrum uwagi. Szablon wyposażony jest w piękny, responsywny design.3 komentarze :

  1. Rewelacyjne zestawienie, bardzo ładna dziesiąteczka. Czekam na więcej!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie motywy są doskonałe. Chciałbym zaproponować kolejny temat "JewelUX", który ma niesamowite funkcje, takie jak: w pełni Responsive Theme Colors, nieograniczona, 10+ Wbudowany klienta Widget Import & Export Option, Wsparcie Premium, WooCommerce Kompatybilny v2.5.x, Biuletyn (MailPeot ) Obsługiwane. Jest stworzony dla biżuterii związane sklepie internetowym. Sprawdź to: https://goo.gl/JpWKMe

    OdpowiedzUsuń

Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes