• BetaCommerce - Blogger Szablon  Autor:
   templateism.com  Opis: BetaCommerce to responsywny szablon na Blogspot, Szablon ten to perfekcyjne rozwiązanie dla małych firm które chcą zaistnieć w internecie i sprzedawać online swoje produkty. Zalety szablonu to łatwy w obsłudze panel administracyjny, elastyczny szablon, system płatności, metoda płatności w systemie PayPal, możliwość sprawdzenia koszyka z zakupami. Szablon ten reaguje z prawie wszystkimi urządzeniami, w tym Android, iPhone, tablety, komputery stacjonarne i itp. Na górze widać duży slider. 
  BetaCommerce to szablon na blog o wielu możliwościach, nowoczesny. Szablon polecany na sklepy online dla małych firm oraz wszelką internetową działalność e-commerce.
 • 2 komentarze:

  1. Bardzo praktyczny szablon, nie jest skomplikowany co ułatwi potencjalnym klientom zakup naszych produktów:)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To prawda szablon nie jest skomplikowany ale za to na prawdę wygląda bardzo elegancko, udanej sprzedaży :-)

    Usuń

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .