• Cinema - Blogger Szablon  Autor: 
  soratemplates.com  Opis:  Cinema to unikalny szablon na Blogspota o rozrywce, perfekcyjnie nadający się do promocji nowości w kinie, filmów, teatru, blogów czy społeczności bez względu na rozmiar. Znajdziesz tu gotowe miejsca na reklamy, i już dziś możesz zacząć zarabiać pieniądze, wystarczy że pobierzesz szablon i zaczniesz publikować nowości. 

  Cinema jest w 100% responsywny, przyjazny w pozycjonowaniu, posiada gotowe przyciski społecznościowe. Istotnymi zaletami jest też posiadanie dużego slidera u góry szablonu, bardzo przejrzy design i kompatybilność z przeglądarkami.

  Szablon Blogspot jest dwukolumnowy, a prosty, przejrzysty wygląd sprawia że możesz skupić się na treści video. Nowoczesny i elegancki design. Kolory: czarny, pomarańczowy, szary, biały. Szablon idealny na blogi związane z nowościami ze świata kina, rozrywką i filmami.


 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .