• 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności swojej strony - część 2

  Media społecznościowe - Facebook, 
  Google +, Twitter

  Jeśli już masz swoją stronę zadbaj o to by twoi czytelnicy mieli możliwość śledzenia aktualności. Możesz w ten sposób utrzymywać swoich czytelników oraz zdobywać nowych. Warto założyć w tym celu swój fanpage na Facebooku, zbierać obserwatorów swojej strony na Google + czy wrzucać aktualności na Twittera.


  Katalogowanie

  Chcąc być wysoko w wyszukiwarce Google musisz zadbać o mocne linki które prowadzą do twojej strony. Możesz to uzyskać na wiele sposobów. Jednym z nich jest katalogowanie. Katalogi dzielą się na darmowe i płatne. W darmowych możemy wyróżnić te z linkiem zwrotnym i bez linka. Oczywistym jest fakt że te płatne są lepsze. Dodając stronę do katalogów poprawiasz swój PR i zawsze są to też jakieś nowe wejścia na twoją stronę.

  Przykłady płatnych katalogów:

  katalog.gazeta.pl            PR 6
  gwiazdor.pl                    PR 5
  webtree.com.pl              PR 5

  Przykłady darmowych katalogów

  sznurkownia.pl                 PR 5
  top-strony.com.pl             PR 5
  katalogseo.net.pl              PR 5

  Zobacz też: 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności strony - część 1

  Płatne reklamy Adsense, Adkontekst, Adfreestyle 
  Jeżeli potrzebujesz szybkiej promocji strony lub oferujesz jakiś produkt, bądź usługę warto zainwestować w płatną reklamę. Dobra kampania reklamowa może znacząco zwiększyć ruch na twojej stronie, pozyskać powracających użytkowników i zwiększyć obroty.

  Zanim jednak kupisz reklamę zastanów się co zrobić by zdobyć zainteresowanie. Działaj na zmysły. Pamiętaj że w twojej reklamie najistotniejszą rzeczą  jest tytuł potem skup się na dobrze napisanej i przyciągającej uwagę treści. 

  Strony z ogłoszeniami

  Zawsze warto wrzucić ogłoszenie a przy okazji dorzucić link na stronach typu:

  kupsprzedaj.pl
  olx.pl
  sprzedajemy.pl

  Zobacz też: Jak zarobić w internecie?

  Lista mailingowa

  Budowanie takiej listy wymaga czasu jednak jest to jeden z najlepszych sposobów na utrzymywanie stałej publiczności. Warto w tym celu stworzyć formularz rejestracji na stronie, by rzucić przynętę możesz zaoferować pobranie darmowego fragmentu swojego e-booka w zamian za podanie swojego e-maila. Dobrze rozbudowana lista mailingowa umożliwi ci stały kontakt z czytelnikami swojej strony oraz generowanie większych zysków, przez co stanie się dla ciebie prawdziwą żyłą złota. 


  Blogi od A do... sławy i pieniędzy

  Czas Na E-Biznes

  Templates4free.pl - Bloguj z Pasją!


 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .