5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności swojej strony - część 2

Media społecznościowe - Facebook, 
Google +, Twitter

Jeśli już masz swoją stronę zadbaj o to by twoi czytelnicy mieli możliwość śledzenia aktualności. Możesz w ten sposób utrzymywać swoich czytelników oraz zdobywać nowych. Warto założyć w tym celu swój fanpage na Facebooku, zbierać obserwatorów swojej strony na Google + czy wrzucać aktualności na Twittera.


Katalogowanie

Chcąc być wysoko w wyszukiwarce Google musisz zadbać o mocne linki które prowadzą do twojej strony. Możesz to uzyskać na wiele sposobów. Jednym z nich jest katalogowanie. Katalogi dzielą się na darmowe i płatne. W darmowych możemy wyróżnić te z linkiem zwrotnym i bez linka. Oczywistym jest fakt że te płatne są lepsze. Dodając stronę do katalogów poprawiasz swój PR i zawsze są to też jakieś nowe wejścia na twoją stronę.

Przykłady płatnych katalogów:

katalog.gazeta.pl            PR 6
gwiazdor.pl                    PR 5
webtree.com.pl              PR 5

Przykłady darmowych katalogów

sznurkownia.pl                 PR 5
top-strony.com.pl             PR 5
katalogseo.net.pl              PR 5

Zobacz też: 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności strony - część 1

Płatne reklamy Adsense, Adkontekst, Adfreestyle 
Jeżeli potrzebujesz szybkiej promocji strony lub oferujesz jakiś produkt, bądź usługę warto zainwestować w płatną reklamę. Dobra kampania reklamowa może znacząco zwiększyć ruch na twojej stronie, pozyskać powracających użytkowników i zwiększyć obroty.

Zanim jednak kupisz reklamę zastanów się co zrobić by zdobyć zainteresowanie. Działaj na zmysły. Pamiętaj że w twojej reklamie najistotniejszą rzeczą  jest tytuł potem skup się na dobrze napisanej i przyciągającej uwagę treści. 

Strony z ogłoszeniami

Zawsze warto wrzucić ogłoszenie a przy okazji dorzucić link na stronach typu:

kupsprzedaj.pl
olx.pl
sprzedajemy.pl

Zobacz też: Jak zarobić w internecie?

Lista mailingowa

Budowanie takiej listy wymaga czasu jednak jest to jeden z najlepszych sposobów na utrzymywanie stałej publiczności. Warto w tym celu stworzyć formularz rejestracji na stronie, by rzucić przynętę możesz zaoferować pobranie darmowego fragmentu swojego e-booka w zamian za podanie swojego e-maila. Dobrze rozbudowana lista mailingowa umożliwi ci stały kontakt z czytelnikami swojej strony oraz generowanie większych zysków, przez co stanie się dla ciebie prawdziwą żyłą złota. 


Blogi od A do... sławy i pieniędzy

Czas Na E-Biznes

Templates4free.pl - Bloguj z Pasją!


Prześlij komentarz

Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes