• Couponism - Blogger Szablon

  Couponism- Blogger Szablon
  Autor:
  templateism.com  Opis:  Couponism to nowoczesny, dwukolumnowy szablon Blogspot z czterema kolumnami w stopce. Szablon posiada bardzo profesjonalne funkcje które są wymagane na stronie internetowej. Jest przejrzysty, 100% responsywny szablon na Bloggera i gotowy do użycia na urządzeniach przenośnych, co wg. najnowszych algorytmów Google wpływa na ocenę i pozycję strony w ich wyszukiwarce.

  Couponism do wysokiej klasy szablon Blogspot stworzony dla dyskontowych serwisów biznesowych. Szablon jest wyposażony w rozwijane menu co sprawia że użytkownikom jest dużo łatwiej poruszać się pomiędzy kategoriami.


  Zielona kolorystyka szablonu, kolory: zielony, lazurowy, niebieski, czarny, biały. Szablon posiada gotowe miejsce na reklamy, jest zoptymalizowany pod kątem SEO, posiada prawy pasek boczny, górne menu oraz cztery kolumny w stopce. Idealny szablon na blogi oraz strony biznesowe, związane z promocją produktów lub ofertami kuponów zniżkowych. 

  Zobacz też: 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności strony - część 2

 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .