Top 10 Szablonów Premium o Podróżowaniu Na Wordpress


Autor: 
themeforest.net


Cena: 48 $


Opis: Tour Package to szablon na Wordpress z dwiema u góry i trzema kolumnami w stopce. Ten temat na Wordpress szczególnie jest polecany na dla biur podróży. Tour Package jest w pełni responsywny, jego elastyczność umożliwi przeglądanie twojej strony na wszystkich urządzeniach.Trek 


Zobacz też: Jak zarobić w internecie

Autor: 
themeforest.net


Cena: 48 $


Opis: Trek to bardzo ciekawy i elegancki motyw wśród szablonów na Wordpressa. Szablon jest w pełni elastyczny, dostosowany do wszelkich urządzeń. Temat ten posiada nieograniczone kolory, można wybrać dowolny z konfiguratora podświetlania tematu. Posiada 600+ czcionek, można wybrać dowolną z setek opcji czcionek Google. Dużą zaletą tego szablonu na Wordpressa jest fakt że używa on dynamicznych pasków bocznych. Idealny szablon na bloga dla wszelkich stron związanych z przemysłem turystycznym.Socha 


Autor: wedesignthemes.com

Cena: 58 $


Opis: Socha to temat na Wordpress, dla blogów fotograficznych i ludzi którzy kochają podróżować po świecie. Ten szablon Wordpress umożliwi ci publikacje wszystkich twoich natchnionych zdjęć na osobistej stronie internetowej. 


To też idealne rozwiązanie dla innych agencji. Możesz łatwo zbudować stronę internetową biura podróży, hotelu, dla centrum jogi, do restauracji i wiele, wiele więcej. Możesz zrobić wszystko, co można sobie wyobrazić.


Szablon Wordpress ma jasny, przejrzysty design i jest w 100% responsywny.WorldZobacz też: Top 10 Szablonów Na Wordpress

Autor: themeforest.net


Cena: 58 $


Opis: 
World to idealny szablon Wordpress na blogi o Podróży, stron Hoteli i wszelkich działalności związanych z turystyką.. Ten szablon Wordpress to perfekcyjny wybór do miłośników przyrody, turystów, konsultantów. Umożliwi ci on budowanie własnego sklepu e-commerce, retro bloga, stronę hotelu, w ciągu kilku minut. Motyw Wordpress jest w pełni responsywny, kompatybilny dla wszystkich rozdzielczości ekranu.


Szablon posiada górne menu, wyszukiwarkę, gotowe ikony społeczne. Na górze znajduje się duży slider, potem dwie kolumny i trzy kolumny w stopce szablonu.
Midway


Blogi od A do... sławy i pieniędzy


Czas na E-Biznes

Autor: ximudesign.com

Cena: 48 $


Opis: Midway to łatwy w użyciu i dostosowaniu szablon Wordpress, potężne narzędzie do zarządzania, wyszukiwania i rezerwowania wycieczek.Travel

Zobacz też: 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności swojej strony - część 2


Autor: ait-themes.com


Cena: 43 $


Opis:  Travel to responsywny szablon Wordpress o  niepowtarzalnym wyglądzie, przeznaczony dla fotograficznych prezentacji. Ten motyw na Wordpress możesz użyć do swoich portfeli, dzienników podróży lub innych celów, jeśli masz wiele pięknych zdjęć ze swoich podróży po świecie.

Autor: ait-themes.com

Cena: 58 $

Opis: Guesthouse to wyspecjalizowany szablon Wordpress dla branży hotelarsko-gastronomicznej i centra sportowe lub przeznaczony dla jakiejkolwiek innej strony internetowej, która wymaga rezerwacji.


Możesz wykorzystać go pod dowolny hotel, pensjonat, hostel, kemping. Klienci mogą korzystać z prostego formularza zamówienia, aby wysłać zapytanie do hotelu lub centrum sportu bezpośrednio ze strony internetowej. Szablon Wordpress posiada czysty, przejrzysty design który można szybko i bardzo sprawnie dostosować do swoich potrzeb. 


Zobacz też: Top 6 Pięknych, Darmowych Szablonów E-Commerce na Wordpress

Autor: progressionstudios.com

Cena: 58%

Opis: Wildcat to zbudowana w oparciu o HTML5, gotowy na szybką, solidną i przyszłościową stronę wykonaną w Wordpress. Szablon jest całkowicie responsywny i prezentuje się rewelacyjnie na każdym urządzeniu.
VeneziaAutor: themegoods2.com

Cena: 48$

Opis: Venezia to motyw na Wordpress o czystym i nowoczesnym designie, perfekcyjnie pasujący na strony biur podróży. Responsywny design tego szablonu na Wordpress sprawi że twoja strona będzie dostosowana do urządzeń mobilnych jak iPad czy iPhone.

TraveloAutor: soaptheme.net

Cena: 48 $


Opis: Travelo to nowoczesny szablon Wordpress z hotelowym systemem rezerwacji. Pełna integracja z płatnością PayPal. Motyw Wordpress jest w 100% elastyczny.

Templates4free.pl - Bloguj z Pasją!

Prześlij komentarz

Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes