• Zamów stronę

  Zespół Templates4free.pl oferuje profesjonalne wykonanie stron www oraz blogów w BlogspotTumblr i Wordpress, na prywatne zamówienie oraz dostosowanie go ku oczekiwaniom klienta.

  Wychodząc na przeciw klientowi, oferujemy również wszelką pomoc z wprowadzeniem poprawek na twojej stronie czy blogu.

  Informujemy również że nasza oferta jest skierowana wyłącznie do osób które wierzą w konkretne rozwiązania, chcą oszczędzić czas oraz zainwestować w rozwój.  Złóż zamówienie:

  Po zaakceptowaniu warunków współpracy po obu stronach przystępujemy do wykonania zlecenia.
  Pozdrawiamy!

  Zespół
  Templates4free.pl - Bloguj z Pasją!

 • 3 komentarze:

  1. Te szablony są robione w końcu za darmo?. Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Szablony na stronie z reguły są darmowe, jeśli któryś szablon jest płatny widnieje przy nim informacja o cenie i możliwości zakupy. Jest też opcja zamówienia szablonu lub gotowej strony, formularz znajduje się wyżej.

    Usuń
  2. A jakie są koszta jeśli chodzi o zamówienie wykonania strony na wybranym szablonie?

   OdpowiedzUsuń

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .