• Hipster - Tumblr Szablon

  Hipster - Tumblr Szablon
  Autor:
  tumblr.com  Opis:  Hipster to dwukolumnowy Premium szablon na Wordpress z lewym paskiem bocznym. Pasek boczny pozostaje cały czas stały podczas przewijania strony. Szablon posiada bardzo profesjonalne funkcje które są niezwykle proste w konfiguracji. 

  Hipster posiada gotowe ikony społeczne, wyszukiwarkę, szablon jest responsywny, nagłówek dostosowuje się do każdej wielkości ekranu. 

  Wystarczy połączyć swoje konto Instagramu do szablonu i wyświetlać siatkę swoich najnowszych obrazów. Hipster oferuje również nowoczesną nawigację za pomocą klawiatury, co pozwala na użycie klawiszy - strzałek w górę i w dół, aby szybko przechodzić pomiędzy postami na swoim blogu. Szablon polecany dla blogowiczów chcących pokazać swoje posty w wyjątkowy sposób, polecany na blogi personalne, o fotografii.

  Zobacz też: 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności strony - część 2

 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .