Josephine - BloggerAutor: soratemplates.com


Opis:  Josephine to przejrzysty , minimalistyczny szablon Blogspot. Szablon jest lekki i jasny, wykonany w ponadczasowym stylu.

Motyw ten posiada dwie kolumny, ikony społecznościowe, czysty Layout, gotowe miejsce na reklamy oraz rozwijane menu. To responsywny szablon na Bloggera przyjazny SEO, kompatybilny z przeglądarkami.

Perfekcyjny szablon Blogspot na blogi dla pisarzy, kelekcjonerów, blogów modowych, związanych z urodą, wyglądem oraz wszelkich kreatywnych, twórczych blogów personalnych czy prostego magazynu.

Szablon na Blogspot w 100% darmowy.

Zobacz też: Galaxy Blog - galaktyczny szablon Blogspot na strony z grami komputerowymi

4 komentarze :

 1. Witam. Jak zmienić w tym szablonie strony w górnym menu? Szukam i szukam w tym kodzie HTML ale nie mogę znaleźć i zmienić :( Proszę o pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może wygląda to kosmicznie ale w rzeczywistości nie jest to taka trudna sprawa. Na przykładzie JosePhine masz następujące tytuły podstron: HOME, LAYOUT, SHORTCODES, PAGES, CONTACT, DOWNLOAD THIS TEMPLATE. Wchodzisz w SZABLON, EDYTUJ KOD HTML, klikasz CTRL + F, i wyszukujesz np. Home. W miejsce # wklejasz link do podstrony a zamiast Home wpisujesz swoją nazwę. Poeksperymentuj a z czasem HTML zaczniesz czytać jak książkę.

   Usuń
 2. Dziękuję za pomoc :) Jakoś sobie poradziłam. Mam jeszcze takie pytanko: po wgraniu szablonu na bloga nie można edytować szablonu w projektancie szablonów bloggera (szablon --> dostosuj), wszystkie opcje nie mogą być zastosowane do tego szablonu, tak mam napisane. Wychodzi na to, że wszystko trzeba robić ręcznie w HTML-u i stąd moje pytanie: jak zmienić styl, wielkość i kolor czcionki, którą napisany jest tytuł bloga?

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny :) Jak zmienić zdjęcie w nagłówku?

  OdpowiedzUsuń

Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes