• JOSEPHINE - SZABLONY BLOGSPOT

  JosePhine - Blogger Szablon
  Autor: soratemplates.com


  Opis:  Josephine to przejrzysty , minimalistyczny szablon Blogspot. Szablon jest lekki i jasny, wykonany w ponadczasowym stylu.
  Motyw ten posiada dwie kolumny, ikony społecznościowe, czysty Layout, gotowe miejsce na reklamy oraz rozwijane menu. To responsywny szablon na Bloggera przyjazny SEO, kompatybilny z przeglądarkami.

  Perfekcyjny szablon Blogspot na blogi dla pisarzy, kelekcjonerów, blogów modowych, związanych z urodą, wyglądem oraz wszelkich kreatywnych, twórczych blogów personalnych czy prostego magazynu.
  Szablon na Blogspot w 100% darmowy.

  Zobacz też: Galaxy Blog - galaktyczny szablon Blogspot na strony z grami komputerowymi

 • 4 komentarze:

  1. Witam. Jak zmienić w tym szablonie strony w górnym menu? Szukam i szukam w tym kodzie HTML ale nie mogę znaleźć i zmienić :( Proszę o pomoc

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Być może wygląda to kosmicznie ale w rzeczywistości nie jest to taka trudna sprawa. Na przykładzie JosePhine masz następujące tytuły podstron: HOME, LAYOUT, SHORTCODES, PAGES, CONTACT, DOWNLOAD THIS TEMPLATE. Wchodzisz w SZABLON, EDYTUJ KOD HTML, klikasz CTRL + F, i wyszukujesz np. Home. W miejsce # wklejasz link do podstrony a zamiast Home wpisujesz swoją nazwę. Poeksperymentuj a z czasem HTML zaczniesz czytać jak książkę.

    Usuń
  2. Dziękuję za pomoc :) Jakoś sobie poradziłam. Mam jeszcze takie pytanko: po wgraniu szablonu na bloga nie można edytować szablonu w projektancie szablonów bloggera (szablon --> dostosuj), wszystkie opcje nie mogą być zastosowane do tego szablonu, tak mam napisane. Wychodzi na to, że wszystko trzeba robić ręcznie w HTML-u i stąd moje pytanie: jak zmienić styl, wielkość i kolor czcionki, którą napisany jest tytuł bloga?

   OdpowiedzUsuń
  3. Śliczny :) Jak zmienić zdjęcie w nagłówku?

   OdpowiedzUsuń

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .