• LOOKBOOK - SZABLONY TUMBLR

  Lookbook - Tumblr Szablon


  Zobacz też: Top 5 Serwisów z Darmowymi Zdjęciami do Użytku Komercyjnego

   

  Autor: tumblr.com


  Opis: Lookbook to elegancki, profesjonalnie dopracowany szablon na Tumblr z lewym paskiem bocznym, przeznaczony dla fotografów, projektantów, blogerów modowych. To niezwykle dobrze wyglądający szablon Tumblr, w 100% responsywny, świetnie prezentujący się na urządzeniach mobilnych. 

  Szablon daję możliwość dotykowego sterowania, oraz ustawienia własnego zdjęcia jako pełnoekranowego tła.

  Motyw obsługuje wszystkie formaty zdjęć i pozwala pokazać je w pełnej krasie, posiada on również funkcję Blur-O-Matic która pozwala stworzyć z twoim zdjęć rozmyte tło, idealnie pasujące do twojej treści.

  Szablon Tumblr szczególnie polecany na blogi oraz strony dla fotografów, blogerów modowych, projektantów, twórców wideo, promowania marki oraz strony personalne. Ten piękny motyw Tumblr jest w 100% darmowy i gotowy do pobrania.

  Zobacz też: The Minimalist - jednokolumnowy szablon Tumblr na blogi o modzie oraz dotyczące życia celebrytów.


  Templates4free.pl - Bloguj z Pasją!

 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .