• RAGAR - MOTYWY WORDPRESS

  Radar - Wordpress Szablon


  Zobacz też: Jak zarobić w internecie?

   

  Autor: wphigh.com


  Opis: Radar to nadzwyczaj gorący szablon Wordpress, wykonany w niezwykle nowoczesnym stylu, posiadający ciekawą kolorystykę. Szablon Wordpress jest w 100% responsywny! Rewelacyjnie prezentuje się na urządzeniach przenośnych typu iPad czy iPhone oraz innych.

  Radar posiada dwie kolumny główne z prawym paskiem bocznym oraz cztery kolumny w stopce szablonu.

  Temat posiada duży slider u góry strony, który umożliwi ci wyeksponowanie najnowszych postów. Kolory: niebieski, granatowy, szary. Radar to idealny szablon Wordpress na twój osobisty blog, fotoblog czy stronę w stylu Magazynu. Uwaga! Szablon jest w 100% darmowy, wystarczy tylko pobrać. Jeśli spodobał ci się szablon zostaw po sobie komentarz, polub nasz fanpage bądź dołącz do naszej elitarnej grupy Blogowicze - Bloguj z Pasją!

  Zobacz też: Top 10 Szablonów Premium o Podróżowaniu


  Templates4free.pl - Bloguj z Pasją!


 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .