• BMAG - SZABLONY BLOGSPOT

  BMAG - Blogspot Szablon

  Zobacz też: Jak zarobić w internecie?

   
  Cena: 21 $


  Opis: BMAG to w pełni responsywny, kompatybilny z wieloma urządzeniami przenośnymi dwukolumnowy szablon na Blogspot, BMAG to idealne rozwiązanie dla magazynu i blogów w platformie Blogspot, szablon jest bardzo dobrze konfigurowalny. Budowa szablonu to dwie kolumny z prawym paskiem bocznym oraz trzy kolumny w stopce szablonu. BMAG posiada gotowe ikony społecznościowe, górne menu, wyszukiwarkę, responsywny design, nieograniczone kolory i czcionki, gotowe miejsca na reklamy,  oraz wiele zaawansowanych funkcji które sprawią że twoja strona będzie odbierana jako profesjonalna witryna.  To perfekcyjny szablon Blogspot by zaprojektować stronę dla internetowego czasopisma, magazynu. Idealne rozwiązanie na kreatywną stronę magazynu sportowego, blogu o stylu życia, magazynu informacyjnego, biznesu, pracy.

  Zobacz też: Post - Szablon Blogspot idealny na blogi związane ze sztuką, kulturą oraz recenzjami książek.


  Templates4free.pl - Bloguj z Pasją!


 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .