• SORA CLEAN - SZABLONY BLOGSPOT

  Sora Clean - Blogger Szablon


  Zobacz też: Jak zarobić w internecie?

   

  Autor: soratemplates.com


  Opis: Sora Clean to trzykolumnowy szablon na Blogspot posiadający czysty design i elastyczne funkcje.

  Sora Clean to responsywny szablon Blogspot, w pełni zoptymalizowany pod kątem SEO. Posiada gotowe przyciski społecznościowe, miejsce na reklamy, duży slider u góry strony, górne menu. Tło szablonu jest białe. Czysty design, przejrzysty layout. Szablon jest w pełni kompatybilny z przeglądarkami. 

  To perfekcyjny szablon Blogspot by zaprojektować stronę dla internetowego czasopisma. Idealne rozwiązanie na kreatywną stronę magazynu sportowego, blogu o stylu życia, magazynu informacyjnego, biznesu, pracy. Szablon jest w 100% darmowy, gotowy do pobrania. Jeśli spodobał ci się szablon zostaw po sobie komentarz, polub nasz fanpage, bądź dołącz do naszej elitarnej grupy Blogowicze - Bloguj z Pasją!

  Zobacz też: Post - Szablon Blogspot idealny na blogi związane ze sztuką, kulturą oraz recenzjami książek.


  Templates4free.pl - Bloguj z Pasją!


 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .