• WICKED - SZABLONY TUMBLR

  Wicked - Tumblr Szablon


  Wicked - Tumblr Szablon
  Wicked - Tumblr Szablon


  Zobacz też: Jak zarobić w internecie?

   

  Autor: tumblr.com


  Opis: Wicked to dwukolumnowy szablon na Tumblr, czysty oraz prosty, wykonany w taki sposób by pokazać twoje zdjęcia w wyjątkowy sposób. Szablon posiada minimalistyczny design. Wicked Tumblr szablon jest w pełni kompatybilny z takimi przeglądarkami jak Chrome, Firefox, Safari, Opera i Internet Explorer. Motyw w 100% responsywny, idealnie prezentuje się na urządzeniach przenośnych. Zoptymalizowany pod iPhone, iPad oraz Mac.
  Dodatkowo mnóstwo różnorakich opcji takich jak zmiana czcionki, odstępów, kolorów, umieszczenie obrazu, które sprawią że dostosujesz szablon do swoich potrzeb. Kolory: czarny, biały, szary. To perfekcyjny szablon na blogi modowe, personalne, o sztuce, fotograficzne.

  Zobacz też: The Minimalist - jednokolumnowy szablon Tumblr na blogi o modzie oraz dotyczące życia celebrytów.


  Templates4free.pl - Bloguj z Pasją!


 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .