• FLAVIO SIMPLE - SZABLONY BLOGSPOT

  Flavio Simple - Blogger Szablon

  Autor: soratemplates.com


  Opis:  Flavio Simple to specyficzny, oryginalny szablon na Bloggerów którzy kochają mode, lifestyle i generalnie dla wszystkich fajnych ludzi :) Szablon daje ci wszystko to co potrzebujesz do stworzenia własnej niepowtarzalnej, profesjonalnej strony. Szablon posiada dwie kolumny główne z prawym paskiem bocznym oraz trzy kolumny w stopce. Flavio Simple to również w pełni responsywny szablony Blogspot idealnie prezentujący się na urządzeniach przenośnych. Szablon Blogger jest przyjazny SEO oraz kompatybilny z wyszukiwarkami.

  Posiada rozwijane menuy, czysty Layout, ikony społecznościowe, gotowe miejsce na reklamy i szybkie ładowanie. Kolory szablonu: biały, czarny. Flavio Simple Blogspot szablon to perfekcyjny szablon na blogi o modzie, personalne oraz związane z lifestylem. Szablon Blogspot w 100% darmowy i gotowy do pobrania.

  Poradnik: Jak pobrać i dodać szablon na swojego bloga?


 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .