• Christmas Gifts - szablony Blogspot

  Christmas Gifts - szablony Blogspot

  Autor: soratemplates.com


  Opis:  Christmas Gifts to wykonany w świątecznym stylu, oryginalny szablon na Bloggerów którzy kochają mikołaja i dostawanie prezentów. Szablon Christmas Gifts posiada dwie kolumny z prawym paskiem bocznym oraz wyszukiwarką. Na górze strony znajduje się duży slider.

  Szablon zrobiony jest w ciemnych barwach. Kolory szablonu: niebieski, granatowy, fioletowy, czerwony. Na górze szablonu widać ciekawą grafikę przedstawiającą renifery ciągnące sanie Św. Mikołaja na tle rozświetlonego księżyca i gwiazd.
  Christmas Gifts Blogspot szablon to idealnie pasujący szablon na wszystkie blogi związane z tematyką świat, Mikołajkami czy Bożym Narodzeniem. Szablon Blogspot w 100% darmowy i gotowy do pobrania.

  Poradnik: Jak pobrać i dodać szablon na swojego bloga?


 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .