• IMPULSE - SZABLONY TUMBLR

  Implulse - szablony Tumblr


  Autor:
  tumblr.com  Opis: Impulse to na prawdę świetny szablon przeznaczony na platformę mikroblogową Tumblr. Szablonik ten posiada aż trzy kolumny i jest w pełni konfigurowalny z Tumblr!

  Szablon ten jest w pełni responsywny tym samym będąc świetnym rozwiązaniem jeśli chcemy nasz blog był bez problemowo wyświetlany na wszelkich urządzeniach przenośnych jak smartfony, czytniki e-booków czy tablety.

  Jasna kolorystyka szablonu, kolory: biały, szary, niebieski. Impulse to niebywale staranny szablon Tumblr oraz idealny motyw dla pisarzy, fotografów ale i rewelacyjne rozwiązanie na własne portofolio. Szablonik w 100% darmowy i gotowy do pobrania.

  Zobacz też: 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie oglądalności strony - część 2

 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .