• Top 10 Najlepsze Responsywne Darmowe Szablony Blogspot

  Blogger to popularny, darmowy serwis blogowy powstały dzięki Pyra Labs 23 sierpnia 1999 roku. W 2003 roku przejęty przez amerykańskie przedsiębiorstwo z branży internetowej Google. Blogger jest ciągle rozwijany, daje duże możliwości i zdobywa coraz więcej fanów a przede wszystkim jest darmowy. W związku z tym że coraz częściej decydujecie się na prowadzenie własnego bloga, przygotowaliśmy dla was zestawienie zawierające najlepsze responsywne darmowe szablony Blogspot, oto nasze Top 10:

  DeepBlog
  Autor: soratemplates.com

  DeepBlog - Szablony Blogspot
  DeepBlog to oryginalny, kreatywny, najwyższej jakości szablon Blogspot na strony w stylu magazynów oraz blogi informacyjne, blogi personalne. Świetnie wpasuje się w takie tematy jak moda, lifestyle, fotografia, podróże. Precyzyjne wykonanie. Tło szablonu jest białe. DeepBlog posiada dwie kolumny z prawym paskiem bocznym. Minimalistyczny design. 

  POBIERZ
  Sugar
  Autor: themexpose.com


  Sugar - Szablony Blogspot
  Sugar jest dwukolumnowym szablonem Blogspot z prawym paskiem bocznym. Ten wyjątkowy szablon cechuje nowoczesny, minimalistyczny design. Sugar jest w 100% responsywnym szablonem dzięki czemu jego rozdzielczość będzie się rewelacyjnie dopasowywała do urządzeń mobilnych jak smartfony, czytniki e-booków czy tablety. U góry szablonu duży slider, górne menu, gotowe ikony społecznościowe, gotowe miejsce na reklamy. Możliwość zintegrowania Instagramu z szablonem. Biała-czarna kolorystyka szablonu. Perfekcyjny szablon Blogspot na blogi personalne, blogi o modzie, dla fotografów. Szablon jest darmowy.
  IVERO
  Autor: soratemplates.com


  Ivero - Szablony Blogger
  IVERO został zaprojektowany tak by dać eleganckie piękno w oryginalnym i nowoczesnym stylu. Ten responsywny szablon Blogspot posiada czysty layout i jest przyjazny dla wyszukiwarek. Idealnie pasuje na blogi o zdrowym stylu życia, podróżnicze bądź osobiste.  ProMag
  Autor: soratemplates.com


  ProMag - Szablony Blogspot


  ProMag - Szablony Blogspot


  Niewątpliwie jeden z czołówki szablonów, precyzyjne, kreatywne wykonanie. ProMag bo o nim mowa, czysty, minimalistyczny szablon Blogger. Świetnie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek internetowych. Responsywny design.   eLearn

  Autor: templateism.com


  eLearn - Szablony Blogger

  eLearn to prosty w użyciu szablon będący świetnym rozwiązaniem na strony dla szkół, uczelni, uniwersytetów, osób oferujących korepetycje. eLearn będzie idealnym rozwiązaniem na przedstawienie swojego wizerunku i promocję w internecie. Szablon posiada piękny duży slider który równie dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych. Pełna responsywność szablony. Darmowy.

  POBIERZ


  Writer

  Autor: templateism.com


  Writer - Szablony Blogger


  Writer jest idealnym rozwiązaniem dla bloggerów prowadzących blogi personalne, powala on również w wyeksponować galerię zdjęć. Pełna responsywność szablonu. Writer posiada również Parallax effect który daje poczucie głębi podczas przewijania i czytania strony.

  POBIERZ

  Compact

  Autor: templateism.com


  Compact - Szablony Blogspot  Compact to jednokolumnowy szablon autorstwa templateism.com, szablon cechuje pełna responsywność, jest wysoce kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Jest to szablon portfolio idealny do promowania swojej działalności. Szablon jest przyjazny dla wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo czy Bing.

  POBIERZ


  Milano

  Autor: templateism.com


  Milano - Szablony Blogspot

  Milano jest responsywnym szablonem na Blogspot świetnie wpasowującym się w takie tematy jak turystyka, jedzenie, moda, rozrywka. Szablon posiada gotowe ikony społecznościowe, duży slider u góry, dwie kolumny. Prosty szablon posiadający minimalistyczny design.  Holomatic

  Autor: soratemplates.com


  Holomatic - Szablony Blogger


  Holomatic to przedostatnia propozycja w naszym zestawieniu. Holomatic to elastyczny, kreatywny motyw posiadający nowoczesny design, bez najmniejszych problemów dostosowuje się do urządzenia na którym jest wyświetlany. Przyjazny dla SEO, szybki w ładowaniu, posiada gotowe miejsca na reklamy, czysty Layout, posiada gotowe ikony społecznościowe i w pełni zgodny z przeglądarkami.
  Beauty
  Autor: templateclue.com  Zestawienie zamyka Beauty uroczy szablon w różowym kolorze, zaprojektowany specjalnie dla bloggerek. Posiada dwie kolumny z prawym paskiem bocznym. Idealny na blogi personalne, o modzie, fotografii. 

  POBIERZ

  To koniec ale jeśli czujesz niedosyt i chcesz obejrzeć więcej pięknych i kreatywnych szablonów na Blogspot, zajrzyj też tutaj:


  Ważne! Pamiętaj że jeśli chcesz stworzyć profesjonalną wizytówkę dla swojej firmy z bogatym portfolio, sklep e-commerce lub zwyczajnie oczekujesz większych możliwości, wówczas być może warto pomyśleć o przejściu na WordPress bądź Joomla. Warto zajrzeć na poniższe propozycje • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .