Top 10 Najlepsze Responsywne Darmowe Szablony Blogspot

Blogger to popularny, darmowy serwis blogowy powstały dzięki Pyra Labs 23 sierpnia 1999 roku. W 2003 roku przejęty przez amerykańskie przedsiębiorstwo z branży internetowej Google. Blogger jest ciągle rozwijany, daje duże możliwości i zdobywa coraz więcej fanów a przede wszystkim jest darmowy. W związku z tym że coraz częściej decydujecie się na prowadzenie własnego bloga, przygotowaliśmy dla was zestawienie zawierające najlepsze responsywne darmowe szablony Blogspot, oto nasze Top 10:


DeepBlog
Autor: soratemplates.com


DeepBlog - Szablony Blogspot
DeepBlog to oryginalny, kreatywny, najwyższej jakości szablon Blogspot na strony w stylu magazynów oraz blogi informacyjne, blogi personalne. Świetnie wpasuje się w takie tematy jak moda, lifestyle, fotografia, podróże. Precyzyjne wykonanie. Tło szablonu jest białe. DeepBlog posiada dwie kolumny z prawym paskiem bocznym. Minimalistyczny design. 

POBIERZ
Sugar
Autor: themexpose.com


Sugar - Szablony Blogspot
Sugar jest dwukolumnowym szablonem Blogspot z prawym paskiem bocznym. Ten wyjątkowy szablon cechuje nowoczesny, minimalistyczny design. Sugar jest w 100% responsywnym szablonem dzięki czemu jego rozdzielczość będzie się rewelacyjnie dopasowywała do urządzeń mobilnych jak smartfony, czytniki e-booków czy tablety. U góry szablonu duży slider, górne menu, gotowe ikony społecznościowe, gotowe miejsce na reklamy. Możliwość zintegrowania Instagramu z szablonem. Biała-czarna kolorystyka szablonu. Perfekcyjny szablon Blogspot na blogi personalne, blogi o modzie, dla fotografów. Szablon jest darmowy.
IVERO
Autor: soratemplates.com


Ivero - Szablony Blogger
IVERO został zaprojektowany tak by dać eleganckie piękno w oryginalnym i nowoczesnym stylu. Ten responsywny szablon Blogspot posiada czysty layout i jest przyjazny dla wyszukiwarek. Idealnie pasuje na blogi o zdrowym stylu życia, podróżnicze bądź osobiste.ProMag
Autor: soratemplates.com


ProMag - Szablony Blogspot


ProMag - Szablony Blogspot


Niewątpliwie jeden z czołówki szablonów, precyzyjne, kreatywne wykonanie. ProMag bo o nim mowa, czysty, minimalistyczny szablon Blogger. Świetnie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek internetowych. Responsywny design. eLearn

Autor: templateism.com


eLearn - Szablony Blogger

eLearn to prosty w użyciu szablon będący świetnym rozwiązaniem na strony dla szkół, uczelni, uniwersytetów, osób oferujących korepetycje. eLearn będzie idealnym rozwiązaniem na przedstawienie swojego wizerunku i promocję w internecie. Szablon posiada piękny duży slider który równie dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych. Pełna responsywność szablony. Darmowy.

POBIERZ


Writer

Autor: templateism.com


Writer - Szablony Blogger


Writer jest idealnym rozwiązaniem dla bloggerów prowadzących blogi personalne, powala on również w wyeksponować galerię zdjęć. Pełna responsywność szablonu. Writer posiada również Parallax effect który daje poczucie głębi podczas przewijania i czytania strony.

POBIERZ

Compact

Autor: templateism.com


Compact - Szablony BlogspotCompact to jednokolumnowy szablon autorstwa templateism.com, szablon cechuje pełna responsywność, jest wysoce kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Jest to szablon portfolio idealny do promowania swojej działalności. Szablon jest przyjazny dla wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo czy Bing.

POBIERZ


Milano

Autor: templateism.com


Milano - Szablony Blogspot

Milano jest responsywnym szablonem na Blogspot świetnie wpasowującym się w takie tematy jak turystyka, jedzenie, moda, rozrywka. Szablon posiada gotowe ikony społecznościowe, duży slider u góry, dwie kolumny. Prosty szablon posiadający minimalistyczny design.Holomatic

Autor: soratemplates.com


Holomatic - Szablony Blogger


Holomatic to przedostatnia propozycja w naszym zestawieniu. Holomatic to elastyczny, kreatywny motyw posiadający nowoczesny design, bez najmniejszych problemów dostosowuje się do urządzenia na którym jest wyświetlany. Przyjazny dla SEO, szybki w ładowaniu, posiada gotowe miejsca na reklamy, czysty Layout, posiada gotowe ikony społecznościowe i w pełni zgodny z przeglądarkami.
Beauty
Autor: templateclue.comZestawienie zamyka Beauty uroczy szablon w różowym kolorze, zaprojektowany specjalnie dla bloggerek. Posiada dwie kolumny z prawym paskiem bocznym. Idealny na blogi personalne, o modzie, fotografii. 

POBIERZ

To koniec ale jeśli czujesz niedosyt i chcesz obejrzeć więcej pięknych i kreatywnych szablonów na Blogspot, zajrzyj też tutaj:


Ważne! Pamiętaj że jeśli chcesz stworzyć profesjonalną wizytówkę dla swojej firmy z bogatym portfolio, sklep e-commerce lub zwyczajnie oczekujesz większych możliwości, wówczas być może warto pomyśleć o przejściu na WordPress bądź Joomla. Warto zajrzeć na poniższe propozycjePrześlij komentarz

Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes