• TOP 10 Najlepsze Responsywne Szablony Wordpress w 2016

  Top 10 Najlepsze Responsywne Szablony Wordpress w 2016
  Postanowiliśmy przygotować dla was zestawienie 10 najbardziej interesujących szablonów Wordpress, wg. ekipy z Templates4free.pl.


   Znajdziecie tu mega ciekawe wizualnie w pełni responsywne szablony Wordpress będące idealnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących bloggerów chcących stworzyć blog personalny ale i całą masę bardziej zaawansowanych szabloników jak szablony e-commerce pozwalające stworzyć własny profesjonalny sklep na Wordpressie, czy szablony portofolio które być może staną się elegancką wizytówkę twojej działalności. Oto wybrane przez nas szablony Wordpress, TOP 10:


  Yuuta
  Autor: yuuta.felixdorner.de

  Yuuta - szablony Wordpress

  Opis: Yuuta to jednokolumnowy szablon Wordpress, z czterema kolumnami w stopce szablonu. Yuuta to prosty w pełni responsywny szablon Wordpress który świetnie wyświetla się na wszelkich urządzeniach mobilnych idealnie dopasowujący się do rozdzielczości ich ekranu. Temat na Wordpress często wybierany przez miłośników podróży, fotografów czy pisarzy którzy chcą podzielić się ze swoimi doświadczeniami ze światem. Idealne rozwiązanie na blogi personalne. Jasne kolory szablonu, przeważająca biel, dodatkowo czerń i czerwień. Zalety szablonu to prostota, responsywny design, niestandardowe menu, przejrzysty loyout. Szablon Wordpress w 100% darmowy i gotowy do pobrania.
  Prolog
  Autor: themeum.com

  Prolog - szablony Wordpress
  Opis: Prolog to nowoczesny i w pełni responsywny szablon na Wordpress. Szablon posiada dwie kolumny, czysty design i jest świetnie konfigurowalny. W dobie postępu serwisy społecznościowe jak Facebook, Instagram czy Twitter to coś co ma prawie każdy, dlatego Prolog szablon został wyposażony w ikony społecznościowe. Szablon daję możliwość stworzenia galerii i dodawania video clipów z Vimeo bądź YouTube. W pełni przyjazny szablon Wordpress dla wyszukiwarek Google czy Bing. Podsumowując w naszym zestawieniu Top 10 Najlepsze Responsywne Szablony Wordpress w 2016 roku, Prolog to niewątpliwie nowoczesny szablon oraz bardzo ciekawe rozwiązanie dla wszystkich typu stron dotyczących mody, fotografów. Idealny szablon na magazyn, blog personalny. Szablon jest darmowy.
  Bento
  Autor: satoristudio.net


  Bento - szablony Wordpress
  Opis: Bento to rewelacyjny szablon dający nieograniczone możliwości konfiguracji. Ten wyjątkowy szablon Wordpress cechuje przyjazność względem urządzeń mobilnych. Ten w pełni responsywny szablon dostosowuje się do idealnie zaczynając od wielkich ekranów komputerów stacjonarnych a kończąc na smartfonach. Bento to szablon na Wordpress dający również nieograniczone możliwości względem eksperymentowania z kolorami. Z łatwością można ustalić kolor dla każdego elementu strony. Dużą zaletom szablonu jest również jego pełna kompatybilność  WooCommerce, najbardziej popularną wtyczką e-commerce. Szablon jest darmowy. 

  Journal
  Autor: themefuse.com


  Journal - szablony Wordpress
  Opis: Journal to bardzo przydatny szablon na Wordpress dla bloggerów pragnących wstworzyć stronę w formie magazynu bądź mieć oryginalny szablon na blog personalny. Temat posiada minimalistyczny design i jest w pełni responsywny. Szablon w 100% darmowy i gotowy do pobrania.
  Coni
  Autor: quemalabs.com


  Coni - szablony Wordpress
  Opis: Coni to jednokolumnowy szablon posiadający minimalistyczny design. Motyw jest w pełni responsywny. Idealny szablon na strony związane z prowadzeniem biznesu. 

  POBIERZ  LEA
  Autor: templatesmonster.com


  LEA - szablony Wordpress
  Opis: LEA to bardzo precyzyjny w każdym detalu motyw Wordpress, szablon ten jest w pełni responsywny co sprawia że świetnie prezentuje się na wszelkich urządzeniach mobilnych jak smarfony, czytniki e-booków, tablety czy netbooki. Motyw posiada gotowe ikony społecznościowe, rozwijane menu, system komentujący, zaawansowane opcje tematyczne, kalendarz. Motyw LEA posiada Parallax Scrolling co daje możliwość płynnego przewijania strony powodując wrażenie głębi. Strony tego typu są znacznie chętniej przeglądane, dzięki czemu czas spędzony na takiej witrynie przez odwiedzających jest znacznie dłuższy.

  POBIERZ  Editorso
  Autor: templatesmonster.com  Editorso - motywy Wordpress
  Opis: Editorso to motyw Wordpress bardzo przyjazny dla przeglądarek internetowych takich jak Google, Yahoo czy Bing. Editorso jest w pełni elastycznym szablonem Wordpress, posiada również Bootstrap. Szablon ten to świetne rozwiązanie dla blogów personalnych, dziennikarskich oraz stron portofolio.   BOX
  Autor: templatesmonster.com


  BOX - motywy Wordpress


  Opis: BOX to szablon Wordpress, całkowicie responsywny w minimalistycznym stylu w jasnych odcieniach. Motyw posiada wtyczkę WPML co umożliwi wyświetlanie strony w wielu językach. BOX posiada również Prallax Scrolling co pozwoli płynnie przewijać stronę powodując efekt 2D. Motyw 100% responsywny, przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.  POBIERZ


  PROvise
  Autor: templatesmonster.com


  PROvise - szablony Wordpress
  Opis: Financial to funkcjonalny szablon Wordpress na strony potrzebujące profesjonalnego wyglądu. 


  POBIERZ


  Deltex
  Autor: templatesmonster.com


  Deltex - motywy Wordpress  Opis: Deltex to profesjonalny szablon Wordpress portofolio idealny dla wizytówki twojego biznesu. Czysty Layout. Motyw Wordpress będący świetnym rozwiązaniem na stworzenie dobrze wyglądającej strony bez umiejętności kodowania. 


  ...

  Jeśli interesują cię inne ciekawe darmowe motywy wordpress, motywy portofolio, szablony wordpress dla firm, e-commerce czy na strony personalne, zajrzyj też tutaj:

  TOP 10 Szablony na Wordpress 
  Top 6 Piękne Darmowe Szablony E-commerce na Wordpres
  Top 6 Responsywne Szablony Wordpress o Grach

 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .