TOP 10 Najlepsze Responsywne Szablony Wordpress w 2016

Top 10 Najlepsze Responsywne Szablony Wordpress w 2016
Postanowiliśmy przygotować dla was zestawienie 10 najbardziej interesujących szablonów Wordpress, wg. ekipy z Templates4free.pl.


 Znajdziecie tu mega ciekawe wizualnie w pełni responsywne szablony Wordpress będące idealnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących bloggerów chcących stworzyć blog personalny ale i całą masę bardziej zaawansowanych szabloników jak szablony e-commerce pozwalające stworzyć własny profesjonalny sklep na Wordpressie, czy szablony portofolio które być może staną się elegancką wizytówkę twojej działalności. Oto wybrane przez nas szablony Wordpress, TOP 10:


Yuuta
Autor: yuuta.felixdorner.de

Yuuta - szablony Wordpress

Opis: Yuuta to jednokolumnowy szablon Wordpress, z czterema kolumnami w stopce szablonu. Yuuta to prosty w pełni responsywny szablon Wordpress który świetnie wyświetla się na wszelkich urządzeniach mobilnych idealnie dopasowujący się do rozdzielczości ich ekranu. Temat na Wordpress często wybierany przez miłośników podróży, fotografów czy pisarzy którzy chcą podzielić się ze swoimi doświadczeniami ze światem. Idealne rozwiązanie na blogi personalne. Jasne kolory szablonu, przeważająca biel, dodatkowo czerń i czerwień. Zalety szablonu to prostota, responsywny design, niestandardowe menu, przejrzysty loyout. Szablon Wordpress w 100% darmowy i gotowy do pobrania.
Prolog
Autor: themeum.com

Prolog - szablony Wordpress
Opis: Prolog to nowoczesny i w pełni responsywny szablon na Wordpress. Szablon posiada dwie kolumny, czysty design i jest świetnie konfigurowalny. W dobie postępu serwisy społecznościowe jak Facebook, Instagram czy Twitter to coś co ma prawie każdy, dlatego Prolog szablon został wyposażony w ikony społecznościowe. Szablon daję możliwość stworzenia galerii i dodawania video clipów z Vimeo bądź YouTube. W pełni przyjazny szablon Wordpress dla wyszukiwarek Google czy Bing. Podsumowując w naszym zestawieniu Top 10 Najlepsze Responsywne Szablony Wordpress w 2016 roku, Prolog to niewątpliwie nowoczesny szablon oraz bardzo ciekawe rozwiązanie dla wszystkich typu stron dotyczących mody, fotografów. Idealny szablon na magazyn, blog personalny. Szablon jest darmowy.
Bento
Autor: satoristudio.net


Bento - szablony Wordpress
Opis: Bento to rewelacyjny szablon dający nieograniczone możliwości konfiguracji. Ten wyjątkowy szablon Wordpress cechuje przyjazność względem urządzeń mobilnych. Ten w pełni responsywny szablon dostosowuje się do idealnie zaczynając od wielkich ekranów komputerów stacjonarnych a kończąc na smartfonach. Bento to szablon na Wordpress dający również nieograniczone możliwości względem eksperymentowania z kolorami. Z łatwością można ustalić kolor dla każdego elementu strony. Dużą zaletom szablonu jest również jego pełna kompatybilność  WooCommerce, najbardziej popularną wtyczką e-commerce. Szablon jest darmowy. 

Journal
Autor: themefuse.com


Journal - szablony Wordpress
Opis: Journal to bardzo przydatny szablon na Wordpress dla bloggerów pragnących wstworzyć stronę w formie magazynu bądź mieć oryginalny szablon na blog personalny. Temat posiada minimalistyczny design i jest w pełni responsywny. Szablon w 100% darmowy i gotowy do pobrania.
Coni
Autor: quemalabs.com


Coni - szablony Wordpress
Opis: Coni to jednokolumnowy szablon posiadający minimalistyczny design. Motyw jest w pełni responsywny. Idealny szablon na strony związane z prowadzeniem biznesu. 

POBIERZLEA
Autor: templatesmonster.com


LEA - szablony Wordpress
Opis: LEA to bardzo precyzyjny w każdym detalu motyw Wordpress, szablon ten jest w pełni responsywny co sprawia że świetnie prezentuje się na wszelkich urządzeniach mobilnych jak smarfony, czytniki e-booków, tablety czy netbooki. Motyw posiada gotowe ikony społecznościowe, rozwijane menu, system komentujący, zaawansowane opcje tematyczne, kalendarz. Motyw LEA posiada Parallax Scrolling co daje możliwość płynnego przewijania strony powodując wrażenie głębi. Strony tego typu są znacznie chętniej przeglądane, dzięki czemu czas spędzony na takiej witrynie przez odwiedzających jest znacznie dłuższy.

POBIERZEditorso
Autor: templatesmonster.comEditorso - motywy Wordpress
Opis: Editorso to motyw Wordpress bardzo przyjazny dla przeglądarek internetowych takich jak Google, Yahoo czy Bing. Editorso jest w pełni elastycznym szablonem Wordpress, posiada również Bootstrap. Szablon ten to świetne rozwiązanie dla blogów personalnych, dziennikarskich oraz stron portofolio. BOX
Autor: templatesmonster.com


BOX - motywy Wordpress


Opis: BOX to szablon Wordpress, całkowicie responsywny w minimalistycznym stylu w jasnych odcieniach. Motyw posiada wtyczkę WPML co umożliwi wyświetlanie strony w wielu językach. BOX posiada również Prallax Scrolling co pozwoli płynnie przewijać stronę powodując efekt 2D. Motyw 100% responsywny, przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.POBIERZ


PROvise
Autor: templatesmonster.com


PROvise - szablony Wordpress
Opis: Financial to funkcjonalny szablon Wordpress na strony potrzebujące profesjonalnego wyglądu. 


POBIERZ


Deltex
Autor: templatesmonster.com


Deltex - motywy WordpressOpis: Deltex to profesjonalny szablon Wordpress portofolio idealny dla wizytówki twojego biznesu. Czysty Layout. Motyw Wordpress będący świetnym rozwiązaniem na stworzenie dobrze wyglądającej strony bez umiejętności kodowania. 


...

Jeśli interesują cię inne ciekawe darmowe motywy wordpress, motywy portofolio, szablony wordpress dla firm, e-commerce czy na strony personalne, zajrzyj też tutaj:

TOP 10 Szablony na Wordpress 
Top 6 Piękne Darmowe Szablony E-commerce na Wordpres
Top 6 Responsywne Szablony Wordpress o Grach

Prześlij komentarz

Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes