• Top 10 Responsywne Szablony Joomla

  Joomla to niezwykle popularny system zarządzania treścią (CMS) który powstał 29 sierpnia 2006 roku rozprowadzany na zasadzie wolnego oprogramowania, w tym poście przygotowaliśmy dla was zestawienie zawierające niepowtarzalne i bardzo kreatywne szablony Joomla, oto nasze Top 10:


  88 Channel
  Autor: templatemonster.com

  88 Channel - szablony Joomla
  Opis: 88 Channel to perfekcyjnie wykonany szablon Joomla który cechuje pełna responsywność a co za tym idzie świetnie dopasowuje się do ekranów tabletów, smartfonów czy czytników e-booków. Szablon kompatybilny z przeglądarkami internetowymi takimi jak Google, Firefox, Opera czy Internet Explorer. Świetną funkcją szablonu jest również możliwość rejestrowania oraz logowania na stronie poprzez Facebook czy Google +. Ten wyjątkowy szablon Joomla daje na prawdę duże możliwości i z pełną odpowiedzialnością może zostać polecony przez Templates4free.pl. Idealne rozwiązanie na strony związane z tematyką Lifestyle, zdrowym odżywianiem, stylem życia, motywacją, podróżami.


  High Fashion
  Autor: templatemonster.com


  High Fashion - szablony Joomla


  Opis: High Fashion to w 100% responsywny szablon Joomla świetnie prezentujący się różnego typu urządzeniach mobilnych. High Fashion posiada Parallax Efect co daje wrażenie efektu 2D podczas przewijania szablonu. Zaletą szablonu jest jego świetna kompatybilność z przeglądarkami internetowymi i rozbudowany system komentowania, posiada on również gotowe ikony społecznościowe, rozwijane menu. Idealny szablon na strony personalne.

  POBIERZ  Florencia
  Autor: templatemonster.com

  Florencia - szablony Joomla
  Opis: Florencia to idealny szablon Joomla na strony dla biur architektonicznych, studia projektowe czy agencje interaktywne. Szablon zgodny z przeglądarkami internetowymi: Google, Opera, Firefox. Szablonik jest w 100% responsywny i posiada Bootstrap.

  Health
  Autor: templatemonster.com

  Health - szablony Joomla

  Opis: Health to szablon Joomla posiadający w 100% responsywny design. Szablon posiada Parallax Effect, rozbudowany system komentowania, ikony społecznościowe, rozwijane menu. Perfekcyjny szablon na strony dla lekarzy i wszystkie inne z kategorii medycyna. 

  PROCONSULT
  Autor: templatemonster.com

  Proconsult - motywy Joomla

  Opis: Proconsult to kolejny, niezwykle ciekawy i bardzo kreatywny szablon, posiadający zaawansowane opcje szablonu. Świetny jako wizytówka dla firm, przedstawiająca aktualną ofertę. Szablon oczywiście jest responsywny.

  Fashion
  Autor: templatemonster.com
  Fashion - motywy Joomla

  Opis: Fashion to rewelacyjny, w pełni responsywny szablon Joomla dla wszystkich bloggerów i bloggerek modowych z pasją. Fashon to szablon portofolio gdzie możesz stworzyć niepowtarzalną galerię zdjęć. Jeśli kochasz mode ten szablon da ci wszystko co potrzebujesz do stworzenia profesjonalnej strony.


  Luxury
  Autor: templatemonster.com

  Luxury - szablony Joomla
  Opis: Luxury to dwukolumnowy, przyjazny przeglądarką internetowym szablon Joomla. Szablon ten jest dobrym rozwiązaniem dla stron o modzie lub sprzedające bieliznę damską. Szablon Joomla jest w pełni responsywny. 


  Posiada galerię z możliwością filtrowania dzięki czemu nasze portfolio będzie funkcjonalne i świetnie się prezentujące.   DR.

  Autor: templatemonster.com


  DR. - motywy Joomla


  Opis: Dr. to responsywny dwukolumnowy szablon Joomla przeznaczony na strony personalne.
  Erick O'Hara

  Autor: templatemonster.com

  Erick O'Hara - szablony Joomla

  Opis: Erick O'Hara to perfekcyjny w 100% responsywny motyw Joomla, przyjazny dla wyszukiwarek, posiada ikony społecznościowe, Parallax, Bootstrap, rozwijane menu, system komentowania. idealny na strony personalne oraz związane z muzyką.
  Sam's brewery

  Autor: templatemonster.com

  Sam's brewery - szablony Joomla


  Opis: Ostatni szablon to coś co prawdziwi mężczyźni lubią najbardziej, jeśli kiedykolwiek marzyłeś tak jak ekipa z templates4free.pl by mieć własną warzelnie  piwa to stronę internetową już masz, oto Sam's brewery responsywny szablon Joomla, posiadający zaawansowane opcje szablonu, alternatywne układy modułów, system komentowania, galerię z możliwością filtrowania a dodatkowe, rozwijane menu, mapę Google oraz ikony społecznościowe. Sam's brewery posiada również Parallax Scrolling dzięki czemu mamy możliwość płynnego przewijania strony mając poczucie głębi. Szablon Joomla idealny na strony dla właścicieli pubów, barów, restauracji bądź dla browarów zajmujących się warzeniem piwa. • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  U nas znajdziesz darmowe szablony Allegro, szablony Blogspot, szablony Joomla, motywy Wordpress oraz szablony CV. Dodatkowo na stronie wiele cennych poradników obejmujących tematykę Allegro, Blogger, Joomla, Wordpress, Facebook czy zarabianie w internecie.

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .