• Top 6 Darmowe Szablony Blogspot na Blogi Personalne

  Blogi często mają charakter osobisty. W dzisiejszych czasach blog personalny jest sposobem komunikacji z innymi ludźmi, wyrażaniem swoich opinii oraz przemyśleń, pełni formę pamiętnika. Blogi personalne są wyrazem emocji, obrazem myśli autora. Czy taka forma komunikacji ze światem jest słuszna, nie nam to oceniać, świat pędzi, rozwija się i wszystko się zmienia. Specjalnie dla was, wychodząc po raz kolejny na przeciw waszym oczekiwaniom. Dla wszystkich blogowiczów prowadzących swoje blogi personalne, przygotowaliśmy zestawienie Top 6 Darmowe Szablony Blogspot na Blogi Personalne, nie było łatwo bo tak wiele jest pięknych darmowych szablonów na bloggera, oto nasze Top 6 szablony na Blogspot:

  Emerge
  Autor: oddthemes.com

  Emerge - Szablony Blogspot
  Zestawienie otwiera Emerge, szablon Blogspot którego cechuje pełna responsywność, dzięki temu będzie on idealnie dopasowywał swoją rozdzielczość do urządzeń mobilnych. Emerge to jednokolumnowy szablon z trzema kolumnami w stopce szablonu. Biała kolorystyka szablonu. Świetny szablon na blogi personalne. Szablon jest w 100% darmowy i gotowy do pobrania.


  POBIERZ

  Vienna

  Autor: yotemplates.com  Vienna to dwukolumnowy szablon Blogspot z prawym paskiem bocznym. W pełni elastyczny szablon na Bloggera z dużym sliderem u góry strony.Minimalistyczny design. Kolory szablonu to biel i czerń. Szablon darmowy.

  POBIERZ

  Feminist

  Autor: themexpose.com  Feminist, chciałoby się powiedzieć że idealny szablon dla feministek i pań walczących o swoje prawa ale wykażemy się trochę bardziej nieszablonowym myśleniem :] 

  Dwukolumnowy szablon Blogger z dużym sliderem eksponującym twoje posty u góry strony i prawym paskiem bocznym. Rewelacyjny szablon dla fotografów. W 100% responsywny szablon. Feminist jest darmowym szablonem.

  POBIERZ

  Blogging This

  Autor: soratemplates.com  Blogging This szablon to kreatywny dwukolumnowy minimalistyczny szablon na Blogspot, posiadający trzy kolumny w stopce szablony i prawy pasek boczny. Szablon posiada duży slider u góry szablon który idealnie wyeksponuje twoje najciekawsze wpisy. Idealne rozwiązanie dla blogów w tematyce: moda, fotografia. 


  JoyFul

  Autor: soratemplates.com  JoyFul to czysty i elegancki szablon blogspot, bardzo funkcjonalny i wszechstronny motyw który pozwoli ci stworzyć blog o zdrowym odżywianiu, modzie, zdrowym stylu życia, fotografii. Bardzo prosty w użyciu szablon. Przyjazny dla przeglądarek internetowych i w pozycjonowaniu. Responsywny design. Gotowy do pobrania i w 100% darmowy.

  POBIERZ

  Food Blog

  Autor: soratemplates.com


  Food Blog jak sama nazwa już informuje, obejmuje on tematykę związaną z żywnością, więc jeśli gotowanie jest twoją pasją to ten szablon jest właśnie dla Ciebie. Food Blog pozwoli ci rozwinąć twoją pasję. Udostępnianie zdjęć i filmów na tym szablonie jest niezwykle proste. Responsywny design, czysty Layout, przyjazny dla przeglądarek internetowych. Posiada wbudowane, gotowe i bardzo kreatywne ikony społecznościowe, dodatkowo jest niebywale szybki w ładowaniu się. Szablon posiada dwie kolumny, trzy kolumny w stopce szablony oraz prawy pasek boczny. Food Blog jest w 100% darmowym szablonem na Bloggera. 

  POBIERZ


  Jeśli czujesz niedosyt i chcesz obejrzeć inne piękne szablony na Blogspot zajrzyj obowiązkowo też tutaj: SZABLONY BLOGSPOT
 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

  Czy wiesz że koszty strony internetowej promującej twój biznes mogą wynieść znacznie mniej niż standardowe oferty konkurencyjnych firm. Prosta obsługa, zerowe koszty utrzymania, nowoczesny design, własna domena za 149.00 zł. Z nami to jest realne.

  Popular Posts

  ADRES

  Polska

  EMAIL

  kontakt.templates4free@gmail.com
  .

  TELEFON

  695 328 906
  .

  KOMÓRKOWY

  77 433 96 30,
  .