Top 6 Darmowe Szablony Blogspot na Blogi Personalne - templates4free

Hot

Post Top Ad

Your Ad Spot

środa, 20 lipca 2016

Top 6 Darmowe Szablony Blogspot na Blogi Personalne

Blogi często mają charakter osobisty. W dzisiejszych czasach blog personalny jest sposobem komunikacji z innymi ludźmi, wyrażaniem swoich opinii oraz przemyśleń, pełni formę pamiętnika. Blogi personalne są wyrazem emocji, obrazem myśli autora. Czy taka forma komunikacji ze światem jest słuszna, nie nam to oceniać, świat pędzi, rozwija się i wszystko się zmienia. Specjalnie dla was, wychodząc po raz kolejny na przeciw waszym oczekiwaniom. Dla wszystkich blogowiczów prowadzących swoje blogi personalne, przygotowaliśmy zestawienie Top 6 Darmowe Szablony Blogspot na Blogi Personalne, nie było łatwo bo tak wiele jest pięknych darmowych szablonów na bloggera, oto nasze Top 6 szablony na Blogspot:

Emerge
Autor: oddthemes.com

Emerge - Szablony Blogspot
Zestawienie otwiera Emerge, szablon Blogspot którego cechuje pełna responsywność, dzięki temu będzie on idealnie dopasowywał swoją rozdzielczość do urządzeń mobilnych. Emerge to jednokolumnowy szablon z trzema kolumnami w stopce szablonu. Biała kolorystyka szablonu. Świetny szablon na blogi personalne. Szablon jest w 100% darmowy i gotowy do pobrania.


POBIERZ

Vienna

Autor: yotemplates.comVienna to dwukolumnowy szablon Blogspot z prawym paskiem bocznym. W pełni elastyczny szablon na Bloggera z dużym sliderem u góry strony.Minimalistyczny design. Kolory szablonu to biel i czerń. Szablon darmowy.

POBIERZ

Feminist

Autor: themexpose.comFeminist, chciałoby się powiedzieć że idealny szablon dla feministek i pań walczących o swoje prawa ale wykażemy się trochę bardziej nieszablonowym myśleniem :] 

Dwukolumnowy szablon Blogger z dużym sliderem eksponującym twoje posty u góry strony i prawym paskiem bocznym. Rewelacyjny szablon dla fotografów. W 100% responsywny szablon. Feminist jest darmowym szablonem.

POBIERZ

Blogging This

Autor: soratemplates.comBlogging This szablon to kreatywny dwukolumnowy minimalistyczny szablon na Blogspot, posiadający trzy kolumny w stopce szablony i prawy pasek boczny. Szablon posiada duży slider u góry szablon który idealnie wyeksponuje twoje najciekawsze wpisy. Idealne rozwiązanie dla blogów w tematyce: moda, fotografia. 


JoyFul

Autor: soratemplates.comJoyFul to czysty i elegancki szablon blogspot, bardzo funkcjonalny i wszechstronny motyw który pozwoli ci stworzyć blog o zdrowym odżywianiu, modzie, zdrowym stylu życia, fotografii. Bardzo prosty w użyciu szablon. Przyjazny dla przeglądarek internetowych i w pozycjonowaniu. Responsywny design. Gotowy do pobrania i w 100% darmowy.

POBIERZ

Food Blog

Autor: soratemplates.com


Food Blog jak sama nazwa już informuje, obejmuje on tematykę związaną z żywnością, więc jeśli gotowanie jest twoją pasją to ten szablon jest właśnie dla Ciebie. Food Blog pozwoli ci rozwinąć twoją pasję. Udostępnianie zdjęć i filmów na tym szablonie jest niezwykle proste. Responsywny design, czysty Layout, przyjazny dla przeglądarek internetowych. Posiada wbudowane, gotowe i bardzo kreatywne ikony społecznościowe, dodatkowo jest niebywale szybki w ładowaniu się. Szablon posiada dwie kolumny, trzy kolumny w stopce szablony oraz prawy pasek boczny. Food Blog jest w 100% darmowym szablonem na Bloggera. 

POBIERZ


Jeśli czujesz niedosyt i chcesz obejrzeć inne piękne szablony na Blogspot zajrzyj obowiązkowo też tutaj: SZABLONY BLOGSPOT
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Top Ad

Your Ad Spot