Top 6 Najlepsze Szablony Wordpress na Strony Personalne

najlepsze szablony wordpress na strony personalne
Top 6 Najlepsze Szablony Wordpress na Strony PersonalneDla wszystkich pragnących założyć swoją własną stronę personalną. Dzisiaj przygotowaliśmy dla was zestawienie zawierające piękne, precyzyjnie wykonane, funkcjonalne a jednocześnie niebywale kreatywne motywy Wordpress na strony personalne, oto nasze Top 6:


Monstroidszablony wordpress
Monstroid - Szablony Wordpress

Zaczynamy nasze zestawienie od motywu Wordpress o nazwie Monstroid, niezwykle funkcjonalny, dający ogromne możliwości szablon na Wordpress. Motyw ten jest wyposażony we wszystkie niezbędne elementy. Posiada, uwaga! aż 23 wbudowane wtyczki pozwalający na bezproblemowe dostosowanie strony. Monstroid jest w pełni responsywnym szablonem Wordpress, dzięki jego elastyczności będzie się on świetnie prezentował na wszelkich urządzeniach mobilnych jak smartfony, czytniki e-booków czy tablety. Szablon posiada również Parallax Scrolling, efekt który powoduje wrażenie głębi podczas przewijania szablonu. Efekt ten skutecznie przykuwa uwagę czytelnika. U góry szablonu jest widoczny duży slider. Szablon jest w przyjazny dla wyszukiwarek, posiada wtyczkę WPML. Motyw ten będzie idealnym rozwiązaniem na strony personalne, jednak jego wysoka jakość sprawia że może on być świetnym rozwiązaniem na wszelkie inne strony.

POBIERZ


Kustzix


motywy wordpress
Kustzix - Motywy Wordpress

Przyjazny dla wyszukiwarek, reposponsywny szablon Wordpress, który idealnie wpasuje się na strony personalne. Wszystkie blogi modowe, o zdrowym stylu życia, o kosmetykach.
Fashion Blogmotywy wordpress strony personalne
Fashion Blog - Szablony Wordpress

Szablon przyjazny dla wyszukiwarek, wspiera WPML. Motyw ten posiada w 100% responsywny design. Jeśli znasz się na modzie bądź piszesz o kosmetykach ten responyswny motyw Wordpress jest idealnym rozwiązaniem na twoją stronę.Simona S

szablony wordpress
Simona S - Motywy Wordpress

Simona S to również świetne rozwiązanie na strony personalne. W pełni responsywny motyw Wordpress, posiadający czysty design oraz przyjazny interfejs dla użytkownika. Szablon ten nie jest przeciążony różnymi efektami wizualnymi dzięki czemu zapewni szybką prędkość ładowania się. Perfekcyjny szablon, jeśli chcesz przedstawić swoją osobę w oryginalny i profesjonalny sposób, wybierz ten szablon.


John Smith 

wordpress szablony
John Smith - Motywy Wordpress


wordpress szablony
John Smith Motywy Wordpress

wordpress szablony
John Smith - Motywy Wordpress


Jeśli jesteś na etapie poszukiwania pracy bądź twoje ambicje motywują cię by wznieść się wyżej i znaleźć lepiej płatną, dającą więcej satysfakcji pracę, wówczas ten motyw jest dla Ciebie. Johm Smith to online CV, prywatna wizytówka pokazująca twoje umiejętność w kreatywny sposób. Dzięki posiadaniu CV w formie strony internetowej, pokażesz się jako profesjonalista w danej branży a co za tym idzie skutecznie wzbudzisz ciekawość potencjalnie przyszłego pracodawcy.

Zobacz też: Ranking najlepszych programów partnerskich i reklam kontekstowych


Diana

najlepsze szablony wordpress
Diana - Szablony Wordpress

Nasze zestawienie zamykamy na w pełni responsywnym szablonem Wordpress, który będzie idealnym motywem dla pisarzy, kompozytorów, projektantów, artystów. Motyw ten rewelacyjnie sprawdzi się jako strona personalna. Skutecznie pomoże ci zdobyć czytelników.


POBIERZ

Pragniesz więcej szablonów, nie martw się poniżej równie ciekawe motywy wordpress, szablony wordpress dla firm, motywy wordpress portfolio, szablony wordpress e-commerce. Obowiązkowo zajrzyj również tutaj:


Prześlij komentarz

Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes