Top 6 Responsywne Motywy Wordpress Portfolio

Wordpress ten dostępny bezpłatnie napisany w języku PHP system zarządzania treścią będący idealnym rozwiązaniem do obsługi stron i blogów staje się coraz bardziej popularny. Coraz częściej potrzebujecie pokazać na profesjonalnej stronie prezentacja swoich prac, wykonanych projektów czy zwyczajnie stworzyć piękną galerie zdjęć.Idąc ku waszym oczekiwaniem przygotowaliśmy dla was w pełni responsywne motywy Wordpress portfolio, oto nasze Top 6:


Fine Art
Autor: templatemonster.com


Fine Art - Motywy Wordpress
Zaczynami nasze zestawienie od artystycznego motywu Wordpress portfolio, ten przyjazny dla wyszukiwarek motyw portfolio będzie rewelacyjnym rozwiązaniem zarówno na blogi jak i na profesjonalne strony przedstawiające prace artysty. Fine Art posiada galerię z filtrowaniem co pozwoli odpowiednie przyporządkować i przedstawić w bardziej przejrzysty sposób twoje fotografie. Jego pełna responsywność umożliwi rewelacyjną prezentację szablonu na urządzeniach przenośnych jak smartfony czy tablety. Fine Art posiada również efekt Parallax Scrolling jest to nowa moda zaistniała w web designie, efekt ten daje poczucie głębi podczas przewijania strony. Jest to bardzo ciekawe i nowatorskie rozwiązanie które znacznie bardziej przykuwa uwagę czytelnika sprawiając że dłużej przegląda stronę. 

POBIERZ


Wedding

Autor: templatemonster.com

Wedding - Szablony Wordpress
Jeśli w najbliższym czasie planujesz tak doniosłe wydarzenie jak ślub a po ślubie chcesz pokazać zdjęcia z tego wydarzenie w niezwykły sposób to idealnym rozwiązaniem będzie szablon Wedding, ten piękny motyw portfolio wykonany w białych odcieniach z niezwykła precyzją i starannością pozwoli ukazać twoje ślubne fotografie w niebywały sposób. Wedding będzie również dobrym rozwiązaniem na wszelkie strony z modowe jak i sklep np. z akcesoriami ślubnymi.
Supreme
Autor: templatemonster.com

Supreme - Motywy Wordpress

Kolejny ciekawy szablon w naszym zestawieniu to Supreme, modowy szablon porfolio idealny na strony personalne. Motyw ten jest w 100% responsywny i posiada galerię z filtrowaniem.FishingClub
Autor: templatemonster.com

FishingClub - Szablony Wordpress

FishingClub to szablon portfolio którzy pomoże ci skutecznie wypromować twoją stronę w internecie. Jest on świetnym rozwiązaniem dla wszelkich stron związanych z tematem dotyczącym przyrody, podróżowania, sportu.. może być on idealny jako strona koła wędkarskiego czy klubu sportowego. Motyw zawiera mnóstwo zdjęć w wysokiej rozdzielczości które dzięki jego responsywności będą świetnie prezentować się na urządzeniach mobilnych. 


RockyHotel
Autor: templatemonster.com

RockyHotel - Motywy Wordpress
RockyHotel to przedostatni szablon Wordpress portfolio w naszym zestawieniu, motyw ten posiada zgodność z różnymi wyszukiwarkami Internet Explorer, Mozilla, Google Chrome czy Opera. Szablon posiada w 100% responsywny design. Dodatkowe warte uwagi funkcje szablonu to wspieranie WPML, Cherry Framework, Bootstrap, On-line czat.

POBIERZ

Perfect Rent

Autor: templatemonster.com


Rocky Hotel - Szablony Wordpress
Zestawienie zamyka Perfect Rent bardzo elegancki szablon Wordpress powstały z myślą o branży dotyczącej nieruchomości. Ten responsywny szablon będzie idealnym wyborem dla biur nieruchomości które będą mogły w nim pokazać swoją bogatą ofertę. Piękna galeria będzie rewelacyjnie prezentować się na mobilnych urządzeniach dzięki pełnej elastyczności szablonu. Motyw posiada również Parallax Effect co daje poczucie głębi podczas przewijania szablonu. Dodatkowymi cechami szablonu jest np. wspieranie WPML, On-line czat, Cherry Framework, Bootstrap, przyjazność dla wyszukiwarek. 

POBIERZ


Jeśli czujesz niedosyt i chcesz zobaczyć inne motywy wordpress, szablony wordpress dla firm, szablony wordpress e-commerce to obowiązkowo zajrzyj również tutaj:


2 komentarze :

  1. Za ten czas pojawiło się sporo ciekawych motywów, w tym darmowych: http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/

    OdpowiedzUsuń
  2. Sam nie wiem na który się zdecydować 🙂

    OdpowiedzUsuń

Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes