10 Kreatywnych Motywów WordPress

10 kreatywnych motywów WordPress

kreatywne motywy Wordpress

Poszukujecie oryginalnego rozwiązania do tworzenia strony internetowej, które zawierało by szereg rozbudowanych opcji i wyglądało stylowo i młodzieżowo? Przygotowaliśmy dla was zestaw 10-u kreatywnych motywów dla WordPress za pomocą których można szybko stworzyć funkcjonalną stronę www. Wszystkie one są stworzone przez znanego światowego producenta szablonów i dodatków dla popularnych CMS – amerykańską firmę TemplateMonster .

Jakiś czas temu na naszej stronie mogliście zobaczyć kilka ciekawych motów tego producenta opartych o CherryFramework 4.0 . Tym razem wybraliśmy nowinki, które pojawili się na początku lata 2016 r. A więc one odpowiadają najnowszym trendom projektowania stron internetowych.
Przedstawione poniżej motywy należą do różnych tematów, zaczynając od biznesu, a kończąc na blogu sportowym. Oprócz tego są one rozpowszechniane na różnych typach licencji. Wśród nich można znaleźć motywy, które mają również licencje do jednorazowego użytku, jak i licencję GPL .
Ale niezależnie od wybranego typu licencji wszystkie motywy są responsywne i zbudowane według uwag wyszukiwarek internetowych i wymagań standardu W3C. Także one zawierają pliki PSD i obrazki o wysokiej rozdzielności (oprócz motywów opartych na licencje GPL) , co pozwala zmienić wygląd strony i dopasować ich do potrzeb użytkownika. No i na sam koniec, każdy użytkownik produktów od TemplateMonster dostaje personalne wsparcie techniczne, pozwalające rozwiązać możliwe problemy z instalacją i użyciem templatek. Otrzymać pomóc specjalistów wsparcia technicznego można 24 godziny na dobę.

Zapraszamy więc do bliższego zapoznania z przygotowanym zestawem.

Motyw dla portalu wiadomości Bit News

Chociaż ten motyw ma dojść prosty projekt, jednak on idealnie pasuje do tworzenia portalu wiadomości. Przy tym główny akcent zrobiony jest na grafikę i typografię. Ten motyw rozpowszechniany na licencji GPL, co pozwala używać go wielokrotnie do tworzenia różnych storn internetowych. A dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji, zmiana wyglądu strony nie stanowi żadnego problemu.

motywy wordpress płatne


Magazine WordPress ThemeSzczegóły |  Demo

Motyw sportowy Clubstome

Planujecie stworzyć blog sportowy? Podany motyw będzie idealnym rozwiązaniem dla tego pomysłu. Motyw Clubstone - to stylowy projekt i rozbudowane opcje, wszystko co potrzebne do tworzenia kreatywnej strony internetowej. Motyw jest responsywny i oparty o licencje GPL wersji 3.0.

wordpress szablony

Bikers WordPress ThemeSzczegóły |  Demo

Motyw na temat projektowania Sketchfield

Jeśli prowadzicie blog poświęcony projektowaniu stron www oraz aplikacji webowych wasza strona mysi wyglądać nowocześnie i kreatywnie. Ten motyw pozwoli realizować wszystkie wasze pomysły. On zawiera rozwijane menu, opcji mediów społecznościowych, wspiera czcionki Google itd. Ale główna przewaga motywu Sketchfield kryje się w typu licencji . On jest na 100% GPL.

wordpress themes


web design blog WordPress themeSzczegóły |  Demo

Motyw na temat fotografii LFA

Zajmujecie fotografią i chcecie przedstawić swoje pracy na personalnym blogu oraz stronie firmowej? Przedstawiony motyw zawiera wszystkie dla tego niezbędne opcji. On ma wbudowaną galerię, formę kontaktową, możliwość podłączyć mapę Google i sieci społecznościowe itd. Oprócz tego motyw jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami. Rozpowszechnia się na licencji GPL wersji 3.0.

profesjonalne szablony wordpress


photo WordPress themeSzczegóły |  Demo

Motyw dla dentysty BeDentist

Chociaż ten motyw jest stworzony do realizacji strony gabinetu stomatologicznego, jednak może być stosowany do innych tematów. A dzięki licencji GPL, wygląd tego produktu można nie tylko modyfikować, lecz także stosować do tworzenia dowolnej liczby stron www. Motyw BeDentist dzięki eleganckiemu wyglądu i wbudowanym opcjom jest idealnym rozwiązaniem dla realizacji  profesjonalnych stron firmowych.

kreatywne motywy wordpressMedical WordPress ThemeSzczegóły |  Demo

Motyw biznesowy Emmet

Motyw Emmet to idealne rozwiązanie do tworzenia stron firmowych. Szablon ma nie tylko wszystkie wbudowane opcje pozwalające realizować profesjonalną stronę, lecz także elegancki wygląd. W jego projekcie użyto czyste kolory, wysokiej jakości obrazki, czytelna typografia. I to wszystko połączone jest z animacją. Także należy dodać, że ten motyw jest na 100% GPL i zbudowany według rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

wordpress szablony


Business Responsive WordPress ThemeSzczegóły |  Demo

Motyw dla strony personalnego

Dawno planowaliście stworzyć stroną personalną, ale ciągle zostawialiście to pytania na przyszłość? Przedstawiony motyw pomoże wam zdecydować i wreszcie przystąpić do tworzenia pożądanej strony. Jest on zbudowany w oparciu o funkcjonalny CherryFramework 4.0, a więc zawiera wszystkie niezbędne opcje dla realizacji waszych pomysłów. Oprócz tego w paczce z motywem dostępne są pliki PSD i jakościowe obrazki, co pozwala szybko zmienić wygląd strony nie do poznania.
Personal Page WP ThemeSzczegóły |  Demo

motywy wordpress strony personalne

Motyw na temat rzemieślnictwa MyCraft

Macie swoją pasje związaną z dawnymi oraz nowoczesnymi zawodami i rzemiosłami? Ten motyw pozwoli wam szybko zbudować kreatywną stronę, która pomoże przestawić wasze pracy światowi. Dzięki oparciu o CherryFramework templatka MyCraft ma wbudowane widgety i wtyczki do tworzenia funkcjonalnych stron. Oprócz tego w zestaw motywu wchodzi wtyczka z rodziny Moto – wizualny edytor stron MotoPress . MyCraft jest również responsywny i optymalizowany pod kątem SEO.

wordpress szablony płatne

Crafts Responsive WordPress ThemeSzczegóły |  Demo

Motyw na temat podróży Travelop

Motyw Travelop – to dobry wybór dla tworzenia bloga poświęconego podróżom. W jego projekcie główny akcent jest zrobiony na obrazy. Dlatego na stronie głównej umieszcza się duży suwak pozwalający dodawać topowe foto zabytkowe, a także krótki opisy artykułów z żywymi foto. Oprócz tego u dołu strony są wyświetlane ostatnie foto dodane w Instagram. Motyw Travelop jest responsywny i oparty o licencje GPL w. 3.0.

motywy wordpress podróże

Traveler WordPress ThemeSzczegóły |  Demo

Motyw na temat podróży TripTestic


Jeszcze jeden ciekawy motyw poświęcony podróżom. Posiada on stylowy projekt, przy tym nie jest obciążony nadmierną ilością elementów graficznych. Do przewag tego motywu należy odnieść rozbudowane opcji personalizacji za pomocą których można szybko zmieniać wygląd strony i dopasowywać go do własnych potrzeb. Oprócz tego motyw rozpowszechniany na licencji GPL, co pozwala używać go wielokrotnie do tworzenia stron internetowych.

motywy wordpress

Travel WP ThemeSzczegóły |  Demo

Motyw dla biura architektury Interna

Cudowne rozwiązanie dla tworzenia strony biura architektury i planowania przestrzennego. Przede wszystkim ten motyw ma elegancki projekt, w którym główny akcent zrobiony położony jest na obrazki z obiektami architektury. Dzięki temu potencjalni klienci mogą od razu zapoznać się z portfolio biura. Oprócz tego motyw zawiera dużo opcji, które realizowane dzięki oparciu o CherryFramework wersji 4.0. Motyw jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

motywy wordpress blog

Architecture Portfolio WordPress ThemeSzczegóły |  Demo

Prześlij komentarz

Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes