Najlepsze Darmowe Szablony Blogspot 2018

Kończymy październik, pogoda staje się zimniejsza a wieczory nastają coraz szybciej. W tle czas nieubłaganie zmierza ku zimie. To czas kiedy blogerzy mają znacznie więcej powodów by zaszyć się przed ekranem monitora i zgiełku domowego zacisza oddając się pisaniu. To również czas dla tych co mają wątpliwości by założyć swój własny blog. Postanowiliśmy ułatwić wam sprawę. Templates4free przygotowało zbiór najlepszych szablonów Blogspot na rok 2018. To zadziwiające jak możliwości Bloggera ewoluują. Poniżej przestawiamy wam listę starannie wyselekcjonowanych szablonów Blogspot które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. Zatem jeśli pragniesz odświeżyć swój blog, bądź zacząć przygodę z blogowaniem to poniższa lista sprawi że nie będziesz zwlekać. Oto najlepsza TOP-ka na rok 2018!

Najlepsze darmowe szablony Blogspot na rok 2018

Zestawienie otwiera szablon BestResult od SoraTemplates - przyjazny dla wyszukiwarek w pełni responsywny szablon. Niepozorny szablon posiadający szeroką gamę funkcji. Idealny dla tych co pragną stworzyć własny portal informacyjny.
Kolejny szablon na naszej liście to The Freelancer od templateism. Sprawdzi się on jako świetne rozwiązanie dla freelancerów, którzy pragną w profesjonalny sposób zaprezentować swoje portfolio. Idealny motyw dla bloggerów, przedsiębiorców i osób ze świata biznesu.
Oczywiście nie może na liście zabraknąć czegoś dla zapalonych podróżników. Adventur z pewnością spełni ich oczekiwania. Oparty na najnowszym układzie bloggera pozwala dostosować i kontrolować większość funkcji. Idealnie wyeksponuje twoje zdjęcia i pozwoli wyróżnić posty. Zatem jeśli pragniesz stworzyć elegancko wyglądający blog dotyczący stylu życia bądź podróży - ten szablon jest do tego stworzony!

Większość blogów w sieci to blogi personalne. Dla tej właśnie grupy bloggerów został stworzony ten szablon - Gossip Magazine. Jeśli lubisz kolor żółty to ten kolor jest tu zdecydowanie przewodni.
Czas na Mega szablon - dosłownie. Tak nazywa się nasz kolejny typ, to Mega od SoraTemplates. Wyposażony we wszystko czego potrzebujesz by stworzyć piękny blog i niepowtarzalną galerię zdjęć.

Shutter, elegancki szablon Blogger z olbrzymim sliderem u góry. Genialnie zaprezentuje twoje portfolio.Prześlij komentarz

Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes